Zamknij

Fame MMA 7: "Popek" zwycięzcą walki wieczoru, "Stifler" musiał odklepać

06.09.2020 08:00
Popek
fot. Instagram/famemmatv

Fame MMA 7 - WYNIKI WALK: Paweł “Popek Monster” Mikołajuw pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Damiana “Stiflera” Zduńczyka na siódmej gali Fame MMA. W co-main evencie poprzez dyskwalifikację Amadeusza „Ferrariego” Roślika zwyciężył Adrian "Polak" Polański. Sprawdź WYNIKI WALK gali Fame MMA 7!

Gala Fame MMA 7 rozpoczęła się spokojnie. Po dłużącej się pierwszej walce Macieja Rataja z Sebastianem Nowakiem, ostatecznie popularny "Ztrolowany" musiał uznać wyższość rywala po jednogłośnej decyzji sędziów.

Drugie starcie zakończyło się znacznie szybciej, bowiem już po pierwszych kilkudziesięciu sekundach. Łukasz Lupa wyprowadził serię potężnych sierpowych na głowę Marcina Makowskiego aż wreszcie jeden z nich, konkretniej prawy, znokautował "Mielonidasa".

Fame MMA 7: Brutalny nokaut Lupy, "Tybor" rozbił Tańculę

Trzecia walka nieco ożywiła fanów gali Fame MMA, bowiem w oktagonie pojawił się Marcin Najman. Popularny "El Testosteron" szybko rozprawił się z rywalem i po licznych ciosach na głowę w parterze poddał Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka.

W czwartym starciu byliśmy świadkami krótkiej, acz ciekawej walki Mariusza Słońskiego z Tomaszem Olejnikiem. Chociaż panowie początkowo wydawali się nie prezentować większych umiejętności technicznych, ostatecznie zwyciężył popularny "Hejter" i zrobił to przy pomocy... dźwigni na łokieć.

Piąta walka była zdecydowanie najlepszą odsłoną gali pod względem umiejętności obu zawodników. Chociaż ani Maksymilianowi Wiewiórce, ani Kamilowi Hassanowi nie udało się rozstrzygnąć starcia w ciągu trzech rund, kibice byli świadkami niezwykle emocjonującego i zaciętego starcia, z którego jednak zwycięsko, po jednogłośnej decyzji arbitrów, wyszedł "Wiewiór".

Szósty pojedynek był iście krwawą jatką. Paweł Tyburski raz po razie obijał twarz Arkadiusza Tańculi i chociaż ten chętnie przyjąłby tych ciosów jeszcze więcej, ostatecznie lekarz "Aroya" przerwał walkę, tym samym przyznając wygraną "Tyborowi".

Fame MMA 7: Gola ze złamaną nogą, "Ferrari" odciął prąd Polańskiemu

Siódme starcie było walką kobiet. Większość dotychczasowych pojedynków pań kończyło się w rundzie pierwszej i nie inaczej było tym razem. Marta "Linkimaster" Linkewicz nie dała zapaśniczce Marcie "Marirenti" Rentel zejść do parteru i walkę rozstrzygnęła w stójce, po licznych ciosach w twarz rywalki.

W walce numer osiem udział wzięli jeden z założycieli gali Wojciech Gola oraz Dawid Malczyński. Pojedynek zapowiadał się niezwykle ciekawie i nie zawiódł, chociaż z powodu złamanej nogi Goli po jednym ze źle wyprowadzonych low-kicków, trzeba było przedwcześnie przyznać wygraną Malczyńskiemu.

Co-main event, czyli walka Adriana Polańskiego z Amadeuszem Roślikiem była zdecydowanie najciekawszym starciem. Obaj panowie, szczerze przez siebie znienawidzeni, wymieniali się ogromną liczbą ciosów, lecz to popularny "Ferrari" trafiał znacznie częściej i mocniej. Wreszcie jeden z jego sierpów dosięgnął "Polaka", ten zaczął upadać na deski, a za moment otrzymał dodatkowe i zupełnie niepotrzebne potężne kopnięcie w głowę. Polański runął po tym ciosie na ziemię i długo się z niej nie podnosił. W międzyczasie sędziowie obejrzeli powtórki owego kopnięcia i uznali, że było ono nieprzepisowe i zasługujące na dyskwalifikację "Ferrariego".

"Popek" vs "Stifler": Mikołajuw poddał Zduńczyka [WIDEO]

W walce wieczoru faworyt był jeden, jednak wielu kibiców wierzyło, że Damian Zduńczyk zdoła chociaż postawić się Pawłowi Mikołajuwowi. Ci, co na to liczyli, nie przeliczyli się, bowiem "Stifler" pokazał kawałek naprawdę dobrej walki, jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, na techniczny styl zdecydował się postawić również ważący ponad 20 kg więcej od rywala "Popek Monster". Na początku nieskutecznie próbował gilotyny, jednak chwilę później udało mu się założyć niemal książkową balachę na rękę Zduńczyka. "Stifler" wytrzymał sporo, jednak wreszcie musiał odklepać. "Popek" zwyciężył w walce wieczoru i zapowiedział już, że na kolejnej gali najchętniej zmierzyłby się z Marcinem Najmanem.

Fame MMA 7: Wyniki walk gali

  • Paweł „Popek” Mikołajuw pokonał Damiana „Stiflera” Zduńczyka przez poddanie (balacha) w rundzie pierwszej
  • Adrian „Polak” Polański pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika przez dyskwalifikację
  • Dawid Malczyński pokonał Wojciecha Golę przez techniczny nokaut (niezdolność do kontynuowania walki) po rundzie drugiej
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz pokonała Martę „Martirenti” Rentel przez techniczny nokaut (uderzenia w stójce) w rundzie pierwszej
  • Paweł „Tybori” Tyburski pokonał Arkadiusza „Aroya” Tańculę przez techniczny nokaut (przerwanie lekarza) po rundzie drugiej
  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pokonał Kamila “Hassiego” Hassana jednogłośną decyzją sędziów
  • Mariusz "Hejter" Słoński pokonał Tomasza Olejnika przez poddanie (dźwignia na łokieć) w rundzie pierwszej
  • Marcin „El Testosteron” Najman pokonał Dariusza „Lew” Kaźmierczuka przez poddanie (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej
  • Łukasz Lupa pokonał Marcina „Mielonidasa” Makowskiego przez nokaut (prawy sierpowy) w rundzie pierwszej
  • Maciej Rataj pokonał Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka jednogłośną decyzją sędziów

TAK RELACJONOWALIŚMY WALKI NA GALI FAME MMA 7:

RadioZET.pl