Zamknij

Fame MMA 7: Marcin Najman poddał "Lwa". Teraz czas na "Popka"? [WIDEO]

06.09.2020 14:11
Najman vs Lew
fot. Twitter/Screen

Marcin "El Testosteron" Najman vs Dariusz "Lew" Kaźmierczuk: Marcin Najman poddał Dariusza Kaźmierczuka w trzeciej walce siódmej odsłony gali Fame MMA. Popularny "El Testosteron" wykończył "Lwa" już w pierwszej rundzie starcia. Zobacz WIDEO CAŁEJ WALKI Najman vs "Lew" na gali Fame MMA 7!

Walka Marcina Najmana z Dariuszem Kaźmierczukiem trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund i została poddana przez popularnego "Lwa" już w pierwszej rundzie.

Kaźmierczuk poległ z "El Testosteronem" niezwykle szybko głównie ze względu na swój koszmarny błąd popełniony na samym początku walki. "Lew" rozpoczął bardzo bojaźliwie, cały czas cofając się przed Najmanem, po czym zdecydował wejść w nogi byłego boksera. 41-letni Częstochowianin z łatwością odepchnął rywala, po czym kilkoma potężnymi ciosami w głowę zmusił Dariusza Kaźmierczuka do poddania pojedynku.

Fame MMA 7: Marcin Najman poddał "Lwa" [WIDEO CAŁEJ WALKI]

Poniżej nagrania z walki Marcin "El Testosteron" Najman vs Dariusz "Lew" Kaźmierczuk:

Gala Fame MMA 7 zakończyła się walką wieczoru pomiędzy Pawłem Mikołajuwem a Damianem Zduńczykiem, z której zwycięsko wyszedł popularny "Popek". "Król Albanii" zapowiedział po pojedynku ze "Stiflerem", że na kolejnej gali najbardziej chciałby się zmierzyć właśnie z Marcinem Najmanem.

RadioZET.pl