Zamknij

Fame MMA 7: Kiedy kolejna gala? Organizatorzy podali nową datę

22.06.2020 19:25
Fame MMA 7
fot. Wojtek Gola/Instagram

Fame MMA 7 nie odbędzie się w sierpniu, a na początku września - poinformował na Instagramie Wojtek Gola, szef federacji. Jednocześnie poznaliśmy pierwszych uczestników gali.

Gala Fame MMA 6 była ostatnią, jaką udało się przeprowadzić mimo obowiązujących już w kraju obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, w tym zakazu organizacji imprez masowych. Mimo licznych protestów, także władz, wydarzenie odbyło się w studiu telewizyjnym, bez kibiców i przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. W klatce zaprezentowali się m.in. Marcin Najman i Marta "Linkimaster" Linkiewicz.

Kolejna gala była planowana na sierpień, ale już teraz federacja poinformowało o zmianie daty. Gala Fame MMA 7 odbędzie się 5 września. Nie wiadomo jednak, gdzie się ona odbędzie i czy będą mogli w niej uczestniczyć fani.

Fame MMA 7: Polak vs Ferrari

Wojtek Gola na Instagramie zdradził ponadto pierwszą z par, jaka weźmie udział w Fame MMA 7. W klatce zaprezentują się Adrian Polak i Amadeusz Ferrari.

Prawdopodobnie będzie to także dzień pożegnania ze sportem Marcina Najmana. Były mistrz Europy w kickboxingu po ostatniej porażce z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem zapowiedział zakończenie kariery na najbliższej gali Fame MMA. Jego rywalem będzie prawdopodobnie były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Instagram