Zamknij

Fame MMA 7: Debiut Popka i pożegnanie Najmana. Znamy ich rywali

01.08.2020 17:53
Fame MMA 7
fot. Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Karta walk gali Fame MMA 7 nabiera kształtów. Głównym punktem zaplanowanego na 5 września wydarzenia ma być starcie debiutantów, Pawła "Popka" Mikołajuwa i Damiana "Stiflera" Zduńczyka. Ostatni pojedynek w karierze stoczy Marcin Najman.

Marcin Najman zapowiedział kolejne już zakończenie sportowej kariery po przegranej walce z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem na gali Fame MMA 6. -Dałem się trafić lewym sierpowym. Jeżeli nie widzę już ciosów, to znaczy, że refleks nie ten. I pomimo tego, że byłem bardzo dobrze przygotowany do tej walki, to jednak znak i sygnał, że trzeba kończyć - mówił wtedy były mistrz Europy w kickboxingu.

Ruszyła giełda nazwisk, a wśród potencjalnych rywali wymieniano m.in. byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra Świerczewskiego. Sam zawodnik twierdził, że w pożegnalnym pojedynku najchętniej zmierzyłby się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. On także pojawi się na Fame MMA 7, ale jego przeciwnikiem będzie Łukasz Lupa.

Najman vs Lew na Fame MMA 7

Ostatecznie rywalem Marcina Najmana będzie legitymujący się rekordem 2-8 Dariusz "Lew" Kaśmierczuk, który zasłynął... spektakularną porażką z Szymonem Kołeckim na gali PLMMA 72 w 2017 roku. Mistrz olimpijski z Pekinu w podnoszeniu ciężarów do zwycięstwa potrzebował 33 sekund. "El Testosteron" z "Bestią " wytrzymał 20 sekund.

Popek vs Stifler na Fame MMA 7

W walce wieczoru gali Fame MMA 7 zmierzą się Paweł "Popek" Mikołajuw i znany z programu "Warsaw Shore" Damian "Stifler" Zduńczyk. Dla rapera będzie to powrót do MMA po niezbyt udanej przygodzie w KSW, gdzie przegrał trzy z czterech starć.

Karta walka gali Fame MMA 7

Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Marcin Najman - Dariusz "Lew" Kaźmierczuk
Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa
Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Piotr "Tybori" Tyburski
Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk

RadioZET.pl/Fame MMA/sport.pl