Zamknij

Fame MMA 7: Jest DATA i pierwsze walki. Wraca Marcin Najman

12.06.2020 14:33
Fame MMA 7
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 7 odbędzie się jeszcze w te wakacje. Znamy datę i pierwsze walki najbliższej gali. Organizatorzy Fame MMA 7 potwierdzili, że gali swoją ostatnią walkę stoczy Marcin Najman. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 7? Data, walki i szczegóły gali na sport.radizoet.pl.

Fame MMA 7 odbędzie się 22 sierpnia - dowiedział się "Super Express". Póki co nie jest znane miejsce wydarzenia. To zależeć będzie w dużej mierze od sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Przypomnijmy, że ostatnia gala Fame MMA odbyła się w studiu telewizyjnym bez udziału publiczności. Mimo wielu obaw okazała się sukcesem i była chętnie oglądana przez kibiców.

Fame MMA 7 - WALKI. Karta walk najbliższej gali

Głównym bohaterem poprzedniej gali był Marcin Najman, który na Fame MMA 7 również wejdzie do klatki. Kto będzie jego rywalem? To nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Dużo mówiło się o możliwym pojedynku z Don Kasjo. Szefowie Fame MMA potwierdzili za to dwa inne pojedynki, a konkretnie dwa rewanże: Adrian Polak zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim, a Kamil Hassan podejmie Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę.

Fame MMA 7 - DATA. Kiedy gala i walki?

Fame MMA 7 to wydarzenie, w którym celebryci i gwiazdy YouTube'a mierzą się ze sobą w formule MMA (czasami do chodzi walk w innych dyscyplinach, np w boksie). Swoje walki w tej federacji toczyli m.in. Dawid Malczyński, Lord Kruszwil czy AdBuster. Wielkim poparciem wśród kibiców Fame MMA cieszy się wspominany już Najman. Jak sam jednak zapowiada, walka na Fame MMA 7 będzie jego ostatnią w karierze. W dotychczasowych pojedynkach odniósł jedno zwycięstwo i poniósł jedną porażkę.

RadioZET.pl/Super Express/AN

Posłuchaj podcastu