Zamknij

Fame MMA 6 - KARTA WALK: Kto wejdzie do klatki? [WALKI]

28.03.2020 19:32
Fame MMA 6 - karta walk
fot. Instagram/Fame MMA

Karta Walk Fame MMA 6 prezentuje się bardzo imponująco. Fame MMA 6 - kto walczy? Do klatki wejdą czołowe postacie federacji. Wśród nich m.in. Marcin Najman i Piotr Bestia Piechowiak. Walki Fame MMA 6 to także starcie kobiet: Zusje vs Linkiewicz. Ponadto do klatki wejdzie szef Fame MMA - Wojciech Gola. Sprawdź - KARTA WALK Fame MMA 6 WALKI. Kto walczy? Gala Fame MMA 6 i walki live online w sobotę na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

Fame MMA 6 zaplanowano na sobotę, 28 marca. Gala ma odbyć się w Częstochowie, rodzinnym mieście Marcina Najmana. Były pięściarz zmierzy się z nowym nabytkiem federacji - Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Walka Najman - Piechowiak ogłoszona została już na gali Fame MMA 5, gdy "Bestia" wszedł do klatki i wyzwał "El Testosterona" po pojedynku z Bonusem BGC. Dla Najmana będzie to trzecia walka w MMA w ostatnim czasie. Swój maraton rozpoczął w czerwcu 2019 roku, gdy skrzyżował rękawice z Pawłem Trybałą. W tamtym pojedynku górą był jednak "Trybson". Później - w października - przyszło wygrane starcie z Bonusem.

Marcin Najman: Fame MMA 6 bez kibiców? W domu i tak obejrzą to tysiące [WYWIAD]

Fame MMA 6 - WALKI. Karta Walk, DATA, ZAWODNICY

Walka Najman - Piechowiak nie będzie jednak pojedynkiem wieczoru Fame MMA 6. W nim dojdzie do starcia Zusje - Marta Linkiewicz. Kim jest ta pierwsza? Zusje tak naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka, znana dawniej jako Luxuria Astaroth. Sławę zyskała dzięki występom w teledyskach Donatana. Jej rywalki fanom Fame MMA przedstawiać nie trzeba. Marta Linkiewicz miała okazję walczyć już w Fame MMA dwukrotnie. Jej bilans to jedno zwycięstwo i jedna porażka. Wygraną odniosła w walce z Esmeraldą Godlewską, przegraną w starciu z LilMasti.

Fame MMA 6: Gdzie obejrzeć walki? Transmisja PPV i stream online

Karta Walk Fame MMA 6 to też pojedynek Wojciech Gola - Rafonix. To starcie budzi ogromne zainteresowanie ze względu na postać Goli, który jest szefem federacji Fame MMA. Ponadto na Fame MMA 6 dojdzie do takich starć jak L Pro vs Kubańczyk, Maciek vs Don Kasjo, Qbik vs Cypis, Aroy vs Alanik i Szewcu vs Ambro.

Fame MMA 6: Czy gala zostanie przełożona? NOWE informacje

WALKI Fame MMA 6 - KARTA WALK

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zusje" Smogulecka
  • Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
  • Mateusz "L Pro" Łapot - Jakub "Kubańczyk" Flas
  • "Qbik" Bartosz Kubik - "Cypis" Cyprian Racicki
  • "Szewcu" Maciej Szewczyk - Dawid "Ambro" Ambroziak
  • Alan Kwieciński "Alanik" - Arkadiusz Tańcula "Aroy"

Gala Fame MMA 6 na żywo i walki live na sport.radiozet.pl w sobotę 28 marca, od godz. 20.00.

Transmisja Fame MMA 6 będzie dostępna tylko w PPV - stream online w internecie.

RadioZET.pl/AN