Zamknij

Fame MMA 6: Czy gala zostanie przełożona? NOWE informacje

16.03.2020 16:42
Fame MMA 6
fot. mat. pras. Fame MMA 6

Fame MMA 6 zostanie przełożone z powodu koronawirusa? Organizatorzy gali w Częstochowie rozważają taką możliwość. Na chwilę obecną przełożyli jednak tylko konferencję poprzedzającą wydarzenie. Na swoim profilu na Facebooku opublikowali specjalne oświadczenie ws. Fame MMA 6, które zaplanowane jest na 28 marca.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Gala Fame MMA 6 w Częstochowie póki co nie została odwołana. Organizatorzy co prawda zapewnili, że walki nie odbędą się przy udziale publiczności, ale realizacja wydarzenia tylko w PPV wciąż jest realna.

Fame MMA 6 - Czy gala się odbędzie? Kiedy?

- Wierzymy, że warto walczyć do samego końca, bo organizacja eventu w systemie PPV przy narzucanych odgórnie ograniczeniach jest jak najbardziej realna i przede wszystkim nie zwiększa zagrożenia dla teamu pracującego przy nim. Będziemy podzieleni na małe, niezależne zespoły utrzymując głównie kontakt radiowy. Każdy z zespołu, tak jak każdy z zawodników występujących na gali, przejdzie szczegółowe badania lekarskie na dwa dni przed galą i w dniu gali - czytamy na profilu Fame MMA 6 na Facebooku.

Póki co organizatorzy zdecydowali tylko o przełożeniu konferencji prasowej przed Fame MMA 6, która miała się odbyć 15 marca. Zgodnie z nowym planem do spotkania zawodników dojdzie tydzień później. Do klatki mieliby wejść w sobotę, 28 marca. To jednak stoi pod dużym znakiem zapytania.

- W tym momencie musimy liczyć się z tym, że jeżeli nie uda się opanować pandemii na terenie RP, gala może zostać przełożona na inny termin. Pragniemy zapewnić wszystkich, że jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, każdy z użytkowników, który zakupił PPV, będzie mógł zdecydować czy chce otrzymać zwrot środków, czy przenieść licencję na kolejną galę - czytamy w oświadczeniu.

Fame MMA 6 to gala, podczas której miało dojść do wielu ciekawych pojedynków. Karta Walk to między innymi starcie Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak. W klatce ma pojawić się też szef organizacji - Wojciech Gola. W walce wieczoru przewidziano starcie kobiet: Zusje - Marta Linkiewicz.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/Fame MMA/AN