Zamknij

Fame MMA 6: Jak będzie wyglądać gala bez kibiców? "Robimy produkcję TV"

23.03.2020 13:01
Fame MMA 6
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem - poinformowali organizatorzy na konferencji prasowej. Co się zmieni? Jak będzie wyglądać gala? Sprawdź wszystkie szczegóły Fame MMA 6. Data, godzina i miejsce zostały oficjalnie potwierdzone. Otrzymaliśmy też informacje na temat kolejnej gali. Fame MMA 6 na żywo na sport.radiozet.pl.

Głos w sprawie nadchodzącej gali Fame MMA zabrał jeden z szefów, Krzysztof Rozpara. - Rozporządzenie ministra zdrowia, jakie nałożyło pewne ograniczenia, spowodowało, że musieliśmy się do tego mocno dostosować. W związku z tym musieliśmy przebudować to, co robimy. Nasze wydarzenie nie jest już imprezą masową, typową galą sportów walki - podkreślił.

Fame MMA 6: Gala bez udziału kibiców

Marcin Najman: Fame MMA 6 bez kibiców? W domu i tak obejrzą to tysiące [WYWIAD]

- W przyszłym tygodniu robimy produkcję telewizyjną. Odbywa się to w studiu filmowym, na zamkniętym obiekcie. Ograniczamy dostęp do osób, które znajdą się na liście, osób niezbędnych do realizacji wydarzenia. Nie będzie żadnej publiczności, żadnych zaproszonych gości. Będzie tylko kilku dziennikarzy. Będziemy pilnować, by w pomieszczeniu, gdzie będzie oktagon, nie było 50 osób - zaznaczył.

- Nie chcemy podejmować najmniejszego ryzyka. Cała ekipa będzie podzielona na zespoły, by zminimalizować fizyczne kontakty. Będziemy mięć rękawiczki, maseczki, żele do dezynfekcji. Przy wejściu będzie pomiar temperatury - powiedział Rozpara.

Jak będzie wyglądać gala Fame MMA 6 bez udziału publiczności?

- Bardzo mocno postawiliśmy na multimedia. Bedzie to wyglądało widowiskowo, odbędzie się też koncert. Jesteśmy przekonani, że będzie to świetna rozrywka i warto to zobaczyć - dodał jeden z włodarzy Fame MMA.

Fame MMA 6 - WALKI. Karta WALK

Fame MMA 6 - WALKI: Kto walczy na gali? [KARTA WALK]

Nie zabrakło też pytań o kolejne gale. Głos w tej sprawie zabrał Wojciech Gola.

- Na pewno teraz chciałem sobie zrobić przerwę. Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie galę zorganizować, to jest coś wielkiego - powiedział, cytowany przez "Super Express".

Tym samym na Fame MMA 7 pozostanie nam jeszcze trochę poczekać, ale Fame MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem, czyli w sobotę, 28 marca.

Gala Fame MMA 6 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja w sobotę od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN