Zamknij

Fame MMA 5 - ważenie. Transmisja online - oglądaj WIDEO na żywo

25.10.2019 17:22
Fame MMA 5 wazenie
fot. YouTube/Fame MMA

Ważenie Fame MMA 5 - oglądaj ceremonię ważenia przed galą Fame MMA 5. Transmisja stream online w internecie - Gdzie obejrzeć ważenie przed najbliższą galą? WIDEO - Ważenie przed Fame MMA 5 stream już w piątek w na sport.radiozet.pl. Sprawdź najważniejsze informacje na temat wydarzenia - DATA, GODZINA, TRANSMISJA. Fame MMA 5 na żywo w sobotę od godz. 20.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ceremonia ważenia Fame MMA 5 odbędzie się dzień przed galą. Pojawią się na nim wszyscy uczestnicy, w tym m.in. Bonus BGC, Marcin Najman, Dawid Malczyński czy AdBuster.

Ważenie przed Fame MMA 5 zaplanowano na piątek, na godz. 18.00. Transmisja będzie dostępna stream online w internecie. WIDEO będziecie mogli oglądać w tym miejscu.

Wcześniej, bo od godz. 14.00, odbywać będą się media treningi. W ich trakcie, podobnie jak podczas ceremonii ważenia, zobaczymy wszystkich uczestników Fame MMA 5.

Fame MMA 5 WAŻENIE online stream. Transmisja

Transmisja Fame MMA 5 będzie dostępna tylko w PPV - w internecie. Najprawdopodobniej będzie to najciekawsza ze wszystkich dotychczasowych gal - przede wszystkich ze względu na kartę walk, która powinna zgromadzić wielką widownię. Do klatki, oprócz wyżej wymienionych, wejdzie m.in. Lord Kruszwil. Dojdzie również do starcia kobiet: Ewelona vs Esmeralda.

KARTA WALK FAME MMA 5 - WALKI, KOLEJNOŚĆ

Ważenie Fame MMA 5 - transmisja. Wideo online

Fame MMA 5 na żywo odbędzie się w sobotę, 26 października. Relacja i walki live na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

Wcześniej, bo w piątek od godz. 18.00 ważenie Fame MMA 5. Stream i transmisja online na sport.radiozet.pl i na oficjalnym kanale Fame MMA na YouTube.

RadioZET.pl/AN