Fame MMA 5 NA ŻYWO: Śledź galę i walki ONLINE w internecie

02.10.2019 09:54
Fame MMA 5 na zywo
fot. EAST NEWS

Fame MMA 5 NA ŻYWO: Przed nami już piąta edycja gali Fame MMA. Tym razem w klatce zobaczymy takie gwiazdy federacji jak Bonus BGC, Lord Kruszwil, Malczyński czy Isamu. Fame MMA 5 online w internecie. Relacja i walki na żywo - Fame MMA 5 już 26 października od godz. 20.00 na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 5 zapowiada się jako największa i najbardziej interesująca gala tej federacji w historii. Karta Walk Fame MMA 5 składa się z takich nazwisk jak Dawid Malczyński, Marcin Najman czy Bonus BGC. Dwaj ostatni zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Walka Najman vs Bonus będzie starciem wieczoru. Faworytem będzie Najman, który zapowiada, że walka nie potrwa dłużej niż 30 sekund. Bonus mocno się jednak przygotowuje do tego pojedynku, czego dowodem jest utrata aż 30 kilogramów wagi.

Fame MMA 5 NA ŻYWO. Relacja i walki stream w internecie

Kruszwil vs Mini Majk to kolejna walka Fame MMA 5, która wzbudza wiele emocji. Ten pierwszy, mimo że mierzy około 170 centymetrów wzrostu, ma nad swoim rywalem przewagę w tym elemencie wynoszącą aż 40 cm. Wielu w tej walce stawia jednak na Mini Majka.

Podczas Fame MMA 5 dojdzie też do walki kobiet: Ewelona vs Godlewska. Dla Esmeraldy będzie to drugie starcie w MMA, w poprzednim musiała uznać wyższość Marty Linkiewicz. Podczas gali w Gdańsku w Fame MMA zadebiutuje Marcin Malczyński, który zmierzy się z AdBusterem. Jego brat, Dawid Malczyński, powalczy z Tomaszem Olejnikiem. Fame MMA 5 to także walki z udziałem Hassiego czy Isamu.

Fame MMA 5. Transmisja live w internecie i stream online

Karta Walk Fame MMA 5, w porównaniu do poprzednich gal, wygląda naprawdę imponująco. Sprawdź, kto i w jakiej kolejności wejdzie do klatki.

Fame MMA 5 - KARTA WALK. Kruszwil, Najman, Bonus... Kto wejdzie do klatki?

Najciekawsze walki Fame MMA 5:

  • Marcin Najman - Bonus BGC
  • Marcin Malczyński - AdBuster
  • Lord Kruszwil - Mini Majk
  • Isamu - Rafonix

Transmisja gali Fame MMA 5 dostępna będzie tylko w PPV. Fame MMA 5 online stream w internecie będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 5 na żywo już 26 październik od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN