Fame MMA 5: Zamieszanie po walce Najmana. Prawie doszło do bijatyki [WIDEO]

Maciej Walasek
27.10.2019 11:29
zamieszanie w ringu po walce Najmana
fot. kadr z wideo

Na sam koniec gali Fame MMA 5 doszło do sporego zamieszania. Po walce Marcina Najmana, kulturysta – Piotr Piechowiak rzucił się na byłego pięściarza.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Podczas gali wieczoru Fame MMA 5 Marcin Najman pokonał Bonusa BGC. Jednak więcej emocji było tuż po pojedynku. Do ringu wszedł Piotr Piechowiak razem ze swoimi kolegami. Kulturysta szybko wyzwał do walki Najmana, który sprowokował rywala.

- Nie mogę po takiej dyskusji nie przyjąć tego wyzwania. Biorę tę walkę, ale osobiście myślałem, że ZOO zamykają w Trójmieście o 18:00. Ale oczywiście tę walkę przyjmuję, pomimo tego, że jeden czy drugi osioł wyszedł na wolność. Wszystkiego dobrego – powiedział „El Testosteron”.

FAME MMA 5: Marcin Najman pokonał Bonusa BGC [WIDEO]

Słowa zawodnika wyprowadziły Piechowiaka z równowagi, który natychmiast rzucił się na Marcina Najmana. W ringu doszło do dużego zamieszania, a ochroniarze musieli zapobiec bijatyce.

Najprawdopodobniej na kolejnej gali Najman będzie walczył właśnie z Piechowiakiem. Wśród osiągnięć zawodowego kulturysty jest mistrzostwo Polski i mistrzostwo Europy w parach.

RadioZET.pl/Twitter