Zamknij

Fame MMA 5: TRANSMISJA - KIEDY i o KTÓREJ GODZINIE gala?

26.10.2019 20:20
Fame MMA 5
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 5: DATA, GODZINA Fame MMA 5 zostały ogłoszona, podobnie jak miejsce. Gala odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku. KIEDY i gdzie Fame MMA 5 na żywo? Galę będziecie mogli śledzić na sport.radiozet.pl. Transmisja tylko w PPV i ONLINE stream w internecie. O KTÓREJ GODZINIE rozpocznie się Fame MMA 5? Kiedy i jakie walki? O której godzinie walki Fame MMA 5? Wszystkie informacja na temat sobotniej gali Fame MMA 5 na naszym portalu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fame MMA 5 odbędzie się 26 października w Ergo Arenie w Gdańsku. Początek od godz. 20.00.

Data Fame MMA 5 została potwierdzona już kilka tygodni temu. Dłużej musieliśmy czekać na listę zawodników, którzy podczas niej wystąpią. Ostatecznie karta walk Fame MMA 5 prezentuje się naprawdę imponująco. Zawalczą m.in. Marcin Najman, Bonus BGC, Dawid Malczyński, AdBuster czy Lord Kruszwil. Dojdzie tez do pojedynku kobiet, w którym wystąpią Ewelina Kubiak "Ewelona" i Monika Godlewska "Esmeralda".

Fame MA 5 - KARTA WALK gali w Ergo Arenie

  • Marcin Najman - Bonus BGC
  • Marcin Malczyński - AdBuster
  • Lord Kruszwil - Mini Majk
  • Isamu - Rafonix
  • Dawid Malczyński - Olejnik
  • Ewelona - Esmeralda
  • Kasti - Krycha
  • Kamil "Hassi" Hassan - Olex

Fame MMA 5. Transmisja PPV stream. Gdzie oglądać?

Transmisja gali Fame MMA 5 będzie dostępna tylko w PPV. Walki będzie można oglądać stream online w internecie na famemma.tv. Cena PPV Fame MMA 5 zaczyna się od 19,99 zł.

Kiedy Fame MMA 5? 26 października, ale kibice już wcześniej doświadczą emocji związanych z galą. Pierwsza konferencja przed galą odbyła się 28 września, na 13 października zaplanowano drugie spotkanie z mediami i kibicami.

Fame MMA 5: Najman vs Bonus. Kiedy? O której godzinie walka na żywo?

Bilety na Fame MMA 5 można kupić na ticketos.pl. Ceny zaczynają się od 70 złotych. Gala cieszy się jednak dużym zainteresowaniem i organizatorzy spodziewają się, że kibice wypełnią Ergo Arenę po brzegi.

Fame MMA 5 na żywo i walki live online na sport.radiozet.pl. Walki online - relacja trwa!

RadioZET.pl/AN