Zamknij

Fame MMA 5 - KARTA WALK. Kto walczy? W jakiej kolejności?

26.10.2019 20:25
Fame MMA 5 walki
fot. Fame MMA 5

Fame MMA 5 - KARTA WALK: Kto wejdzie do klatki podczas piątej gali Fame MMA? Karta Walk Fame MMA 5 została już w pełni ogłoszona. Kibice mogą spodziewać się w klatce m.in. Najmana, Malczyńskiego, Bonusa czy Lorda Kruszwila. Sprawdź - pełna KARTA WALK, WALKI Fame MMA 5. Jakie walki czekają nas w Gdańsku? Fame MMA 5 na żywo już dziś na sport.radiozet.pl. TRANSMISJA, PPV, stream, GODZINY - wszystkie informacje o Fame MMA 5 na naszym portalu. Fame MMA 5 na żywo od godz. 20.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Karta Walk Fame MMA 5 to przede wszystkim znani youtuberzy i gwiazdy federacji. Do klatki wejdą postacie znane internautom (jak Lord Kruszwil) i doświadczone (jak Marcin Najman).

Fame MMA 5 - KARTA WALK. Wszystkie WALKI

Walka wieczoru Fame MMA 5 to starcie Isamu vs Rafonix. Wcześniej o mistrzowskie pasy powalczą Dawid Malczyński i Tomek Olejnik oraz Marcin Malczyński i AdBuster. Dla drugiego z braci będzie to debiut w klatce, pierwszy będzie natomiast bronić tytułu mistrza Fame MMA kategorii półśredniej. Karta Walk Fame MMA 5 to także wyczekiwane przez kibiców od dawna starcie Bonus vs Najman. Obaj przystąpią do niego po porażkach. Bonus ostatnio przegrał z Taxi Złotówą, Marcin Najman poległ w starciu z Trybsonem. Obaj przed walką nie szczędzili sobie gorzkich słów i obaj są pewni wygranej.

Fame MMA 5 - walki. Najnowsza pozycją na karcie walk jest pojedynek Lord Kruszwil vs Mini Majk. To starcie niesie ze sobą dodatkowy atut w postaci akcji charytatywnej, która przeprowadzona zostanie podczas Fame MMA 5. Kasti vs Krycha to kolejna z potwierdzonych walk. Na Fame MMA 5 powalczy też Hassi, którego rywalem będzie Oleg, uczestnik Big Brothera.

Fame MMA 5: Najman vs Bonus. Kiedy? O której godzinie walka na żywo?

Najnowszą walką, która pojawiła się na karcie walk gali Fame MMA 5 jest starcie kobiet: Ewelona vs Esmeralda.

Karta Walk Fame MMA 5 - WALKI:

  • Marcin Najman - Bonus BGC
  • Marcin Malczyński - AdBuster
  • Lord Kruszwil - Mini Majk
  • Isamu - Rafonix
  • Dawid Malczyński - Olejnik
  • Ewelona - Esmeralda
  • Kasti - Krycha
  • Kamil "Hassi" Hassan - Oleg

Gala Fame MMA 5 na żywo odbędzie się 26 października w Ergo Arenie w Gdańsku. Relacja online na sport.radiozet.pl.

Dzień wcześniej odbędzie się ważenie przed Fame MMA 5, podczas którego zawodnicy staną ze sobą twarzą w twarz.

RadioZET.pl