Fame MMA 5: Starcie Godlewska - Ewelona dołącza do karty walk

02.10.2019 11:54
Godlewska vs Ewelona, Fame MMA 5
fot. instagram/mat. pras. Fame MMA

Godlewska vs Ewelona to kolejna walka, która odbędzie się na Fame MMA 5. Starcie obu pań zapowiedziane zostało na ostatniej konferencji prasowej. Kim są? Kiedy odbędzie się walka Ewelona - Godlewska? O której godzinie? Gala Fame MMA 5 na żywo na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 5 stanie pod znakiem walki Bonus - Najman, ale starcie Godlewska - Ewelona też cieszy się zainteresowaniem kibiców. Dla Moniki Godlewskiej, znanej też jako Esmeralda, będzie to druga walka w jej karierze MMA. Poprzednio mierzyła się z Martą Linkiewicz. Nie pokazała jednak za wiele i poniosła szybką porażkę.

Godlewska vs Ewelona - kiedy i o której godzinie walka?

Rywalką Godlewskiej będzie Ewelina Kubiak. To dobra znajoma jednego z szefów Fame MMA - Wojtka Goli. Oboje występowali razem w programie Warsaw Shore na MTV. Ewelona zresztą jest w programie do dziś.

KARTA WALK FAME MMA 5 - KTO WEJDZIE DO KLATKI?

Godlewska i Ewelona spotkały się na pierwszej konferencji prasowej przed Fame MMA 5. Nie szczędziły sobie gorzkich słów i wyraźnie pokazały, że nie darzą się wzajemną sympatią.

Godlewska vs Ewelona: walka Fame MMA 5 na żywo

Trudno wskazać, kto będzie faworytem walki Godlewska - Ewelona. Przewaga doświadczenia jest po stronie Esmeraldy, chociażby z powodu treningów, jakie odbywała przed walką z Linkiewicz.

Walka Godlewska - Ewelina będzie jedną z pierwszych na gali Fame MMA 5. Przed paniami do klatki wejdą tylko Kasti i Krycha oraz Haasi i Olex. O której godzinie walka Ewelona vs Godlewska? Pojedynek powinien rozpocząć się około godz. 20.45.

Gala Fame MMA 5 na żywo 26 października. Relacja i walki online na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN