Fame MMA 5: Data i miejsce potwierdzone. Kiedy odbędzie się gala?

27.08.2019 12:28
Fame MMA 5
fot. mat. pras. Fame MMA

Fame MMA 5: Data została oficjalnie potwierdzona. Kiedy odbędzie się 5. edycja Fame MMA? Gdzie i kto wejdzie do klatki? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje na temat wydarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Fame MMA 5 - jak zapowiadają organizatorzy - będzie mieć najlepszą kartę walk w historii. Potwierdzony został już udział takich zawodników jak AdBuster, Dawid Malczyński czy Isamu. Łącznie kibice zobaczą osiem pojedynków.

Kiedy Fame MMA 5? DATA

Data Fame MMA 5 została wyznaczona na 26 października. Gala odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Karta walk Fame MMA 5 ma być najlepszą w historii. Na tę chwilę potwierdzone zostały trzy pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się IsAmUxPompa vs Rafonix, a o mistrzowskie pasy rywalizować będą: Marcin Malczyński vs AdBuster i Dawid Malczyński vs Olejnik.

- Długo musieliście czekać na jakiekolwiek wieści. Już 26 października w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie będziecie świadkami ośmiu pojedynków, które przejdą do historii - przekazali organizatorzy Fame MMA 5. - Pozostałe pięć walk to też PRAWDZIWA PETARDA - dodali. Kogo zatem możemy się spodziewać na Fame MMA 5? Wiele mówiło się np. o starciu Najman vs Bonus BGC.

Karta Walk Fame MMA 5 - walki

Fame MMA 5:

  • Kiedy? 26 października
  • Gdzie? Ergo Arena
  • Transmisja? Tylko PPV

Fame MMA 5 na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN