Zamknij

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Weronika Domoradzka
22.06.2019 19:19
Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?
fot. ---

Karta walk Fame MMA 4, kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala z udziałem youtuberów i influencerów to informacje, których poszukuje wielu fanów podobnych wydarzeń. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły zostały ogłoszone. Najważniejsze informacje o walkach na Fame MMA 4 i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 4 - kiedy odbędzie się najbliższa gala Fame MMA 4? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi podczas wydarzenia? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy miejsce, datę Fame MMA 4 i kartę walk.

Fame MMA 4 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na Fame MMA 4?

Karta walk Fame MMA 4 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące walk na Fame MMA 4 są już znane. Wiadomo, że co-main eventem gali Fame MMA 4 będzie pojedynek Adriana "Medusy" Salamona z Piotrem "Knaziuu" Knasiem. Podczas gali w oktagonie zawalczy także raper Kizo z Marcinem Makowskim. 

Z kolei w walce wieczoru Fame MMA 4 zmierzy się Marta Linkiewicz (Linkimaster), którą mieliśmy już okazję oglądać podczas poprzedniej edycji wydarzenia w pojedynku z Esmeraldą Godlewską, z SexMasterką. Dziewczyny zmierzą się o pas mistrzowski federacji.

Karta walk Fame MMA 4 przedstawia się następująco:

  • Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
  • Michał "Boxdel" Baron - Ochroniarz
  • Dawid Ambro - Don Kasjo
  • Filip Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
  • Kizo - Marcin Makowski
  • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
  • Jongmen - Kamil Kasti
  • Marta Linkiewicz - SexMasterka

Fame MMA 4 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENA]

Przypominamy, że podczas poprzedniej edycji gali, która odbyła się pod koniec marca, mogliśmy oglądać walki m.in. Isamu, Dawida Malczyńskiego, Piotra Witczaka. Niewątpliwie największe poruszenie wywołał jednak pojedynek Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską, który zakończył się przed czasem klęską Godlewskiej.

Kiedy i gdzie Fame MMA 4? DATA, MIEJSCE

Wielu fanów podobnych wydarzeń szuka także informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 4 się odbędzie. Gala zaplanowana jest na sobotę, 22 czerwca. Wydarzenie ma odbyć się w Hali sportowej w Częstochowie. 

RadioZET.pl/JW