Fame MMA 4 - BILETY. Ile kosztują, gdzie kupić i kiedy w sprzedaży? [CENA]

Weronika Domoradzka
22.06.2019 16:16
Fame MMA 4 - BILETY. Ile kosztują, gdzie kupić i kiedy w sprzedaży? [CENA]

Ceny biletów na Fame MMA 4 i data wystartowania sprzedaży wejściówek to informacje, których szuka wielu fanów podobnych wydarzeń, którzy najbliższą galę chcą obejrzeć na żywo z trybun. Sprawdzamy, co już wiadomo o biletach na Fame MMA 4 i ich cenach.

Fame MMA 4 - BILETY: cena. Kiedy wejściówki na galę Fame MMA 4 trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Ile będą kosztować? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o biletach na Fame MMA 4 i sprawdzamy ich ceny.

Fame MMA 4 - BILETY: od kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dla wszystkich fanów podobnych wydarzeń, którzy już od dawna zastanawiają się, kiedy bilety na Fame MMA 4 trafią do sprzedaży, mamy dobre wiadomości. Bilety na Fame MMA 4 są już w sprzedaży. Wejściówki na długo wyczekiwane wydarzenie można kupić za pośrednictwem strony ticketos.pl. 

Fame MMA 4 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem influencerów oraz youtuberów. Fame MMA 4 odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019. Długo wyczekiwana gala będzie mieć miejsce w hali sportowej w Częstochowie. W oktagonie zobaczymy m.in. rapera Kizio, Adriana "Medusa" czy Piotra Knasia (Knaziuu). Z kolei walka wieczoru to pojedynek Marty Linkiewicz, którą mieliśmy okazję oglądać także podczas poprzedniej edycji wydarzenia, z SexMasterką. Szczegółowe informacje i kartę walk można znaleźć w linku poniżej.

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Bilety na Fame MMA 4 - CENA. Ile kosztują wejściówki?

Wiele osób, które chcą obejrzeć nadchodzące wydarzenie na żywo z trybun, szuka także informacji na temat cen biletów na Fame MMA 4. Kwota, którą trzeba zapłacić za wejściówkę, oscyluje w granicach od 70 zł za miejsce na trybunach do nawet 700 zł za miejsce na płycie. 

RadioZET.pl/JW