Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Weronika Domoradzka
29.03.2019 08:56
Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Karta walk Fame MMA 3, data i miejsce najbliższej gali z udziałem youtuberów i influencerów to informacje, których poszukuje wielu fanów podobnych wydarzeń. Wśród zawodników zobaczymy m.in. Linkimaster, czyli Martę Linkiewicz, Isamu czy Malczyńskiego. Szczegółowe informacje o walkach na Fame MMA 3 zamieszczamy poniżej.

Fame MMA 3 - kto walczy podczas najbliższej gali w marcu? Kiedy odbędzie się sportowe wydarzenie youtuberów i influencerów? Gdzie będzie mieć miejsce? Sprawdzamy informacje i przedstawiamy kartę walk Fame MMA 3.

Fame MMA 3: karta walk, zawodnicy. Kto walczy na Fame MMA 3?

Pełna karta Walk Fame MMA 3 została ogłoszona. Niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym starciem jest walka wieczoru, w której udział weźmie Szymon Kasprzyk, działający w internecie pod pseudonimem Isamu. W Fame MMA 3 zmierzy się on z DeeJayPallaside. Oprócz tego w marcu będzie można oglądać mistrza poprzedniej edycji Fame MMA - Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem.

» Fame MMA 3 - BILETY. Za ile wejściówki i gdzie kupić? [CENA] «

W oktagonie zobaczymy także kontrowersyjną gwiazdę InstaStories - Martę Linkiewicz, znaną również jako Linkimaster. Z Martą Linkiewicz w Fame MMA 3 zmierzy się jedna z sióstr Godlewskich - Esmeralda. Dodatkowo w karcie walk Fame MMA 3 znalazł się także pojedynek Piotra Witczaka, czyli Bonusa BCG, który stanie naprzeciw Szymona "Taxi Złotówka" Września.

Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać Fame MMA i o której godzinie walka? [30.03]

Kartę walk Fame MMA 3 zamieszczamy poniżej. Można tam znaleźć wszystkie nazwiska zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie.

  • Isamu (Szymon Kasprzyk) - DeeJayPallaside
  • Dawid Malczyński - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Linkimaster (Marta Linkiewicz) - Esmeralda Godlewska
  • Filip "Filipek" Marcinek - Patryk "Ryba" Karaś
  • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kasjusz "Don Kasjo" Kasjusz
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Bartek "Ruby" Brzeziński
  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Kamil Hassan
  • Piotr Witczak (Bonus BGC) - Szymon "Taxi Złotówka" Wrzesień

Kiedy i gdzie Fame MMA 3? DATA, MIEJSCE

Fame MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. Gala odbędzie się w sobotę, 30 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Galę Fame MMA 3 poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą Trybson i AdBuster. W loży szyderców zasiądą natomiast Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczyć będzie można Różala i zaproszonych gości. Dodatkowo w trakcie wydarzenia odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

RadioZET.pl/JW