Fame MMA 3 - BILETY. Za ile wejściówki i gdzie kupić? [CENA]

Weronika Domoradzka
27.03.2019 10:11
Fame MMA 3 - BILETY. Za ile wejściówki i gdzie kupić? [CENA]

Bilety na Fame MMA 3 trafiły do sprzedaży - na taką wiadomość czekali wszyscy fani podobnych wydarzeń. Choć gala odbędzie się dopiero pod koniec marca, to wejściówki na wydarzenie wyprzedają się w zaskakującym tempie. Za ile bilety i gdzie kupić? Szczegółowe informacje o cenach biletów na Fame MMA 3 można znaleźć poniżej.

Fame MMA 3: BILETY. Za ile wejściówki na wydarzenie? Gdzie można je nabyć? Od kiedy w sprzedaży? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy ceny biletów na Fame MMA 3.

Fame MMA 3: BILETY - gdzie można kupić wejściówki na galę?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów walk MMA - bilety na Fame MMA 3 trafiły do sprzedaży. Choć sportowe wydarzenie odbędzie się dopiero pod koniec marca, to wejściówki już teraz wyprzedają się w zaskakującym tempie. Bilety na Fame MMA 3 można nabyć za pośrednictwem strony ticketos.pl. 

Godlewska vs Linkiewicz - gdzie oglądać Fame MMA i o której godzinie walka? [30.03]

Fame MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem influencerów oraz youtuberów. Fame MMA 3 dbędzie się w sobotę, 30 marca 2019. Długo wyczekiwana gala będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Początek walk zaplanowany jest na godzinę 20:00. Galę poprowadzi Pan Pawłowski, a walki komentować będą Trybson oraz AdBuster. W loży szyderców natomiast zobaczymy Xayoo i Paris Platynov. Z kolei w FAME Studio zasiądzie Różal i zaproszeni goście.

» Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala? «

Bilety na Fame MMA 3 - cena. Za ile wejściówki na wydarzenie?

Ceny biletów na Fame MMA 3 są już znane i oscylują w granicach od 50 do 120 zł za miejsca na trybunach oraz od 160 do 300 zł za miejsca na płycie. Część wejściówek została już wyprzedana, dlatego osoby, które chcą obejrzeć wieczorne walki na żywo, powinny pospieszyć się z zakupem. 

RadioZET.pl/JW