Zamknij

Popek zmasakrował Murańskich: To są zwykłe śmiecie

22.03.2022 08:37
Popek Monster
fot. Andrzej Kulpita/East News

Popek Monster w programie "FACE2FACE" przed Fame MMA 13 został zapytany o ewentualną walkę z Mateuszem lub Jackiem Murańskim. "Król Albanii" nie pozostawił żadnych złudzeń - do pojedynku nie dojdzie, a Murańskich ma za "zwykłych śmieci".

Popek już w sobotę, 26 marca, zmierzy się w co-main evencie Fame MMA 13 z Normanem Parkiem. Z tego względu głównym tematem programu "FACE2FACE" był ten właśnie pojedynek. Prowadzący Boxdel zapytał jednak, czy Popek byłby chętny do walki z Murańskimi.

Czy będzie walka Popek vs Murański na Fame MMA?

- Nie, bo to są zwykłe śmiecie. Kim oni w ogóle są? Przecież oni się bić nie umieją. Widziałem jego walkę. Przecież to było... Instruktor krav magi? Co to, ku**a, jest? Nawet jednego ciosu nie zadawał. To już wolę wpier**l od Normana Parke'a dostać. Nie będzie wstydu. A szarpać się z tymi zerami? Nie, nawet za milion dolarów - powiedział.

Boxdel dopytał go, czy zgodziłby się na walkę dwóch na jednego. - Nie myślałem o tym. Aż takim freakfighterem jeszcze nie jestem, ale w przyszłości wszystko może się zdarzyć. Teraz jednak w głowie mam tylko Parke'a - odpowiedział.

- Może gdyby ci ludzie zachowali się na początku dobrze. Ja chciałem im pomóc. Ale zaczęli wymyślać, że ich publicznie obrażałem, rozmawiałem z Tańculą przez telefon... Absolutna bzdura. Zaczęli zaczepiać wszystkich. Podszedłem, tylko przeprosiłem Tańculę za ten cyrk - dodał.

Walka Popek vs Parke już w sobotę. Karta Walk Fame MMA 13 to także osiem innych pojedynków, w tym starcie Polak vs Ferrari.

Fame MMA 13 na żywo 26 marca od godziny 20.00 na sport.radiozet.pl.