Zamknij

Fame MMA 13: Ferrari kontuzjowany. Walka z Polakiem na nowych zasadach

21.03.2022 09:23
Ferrari vs Polak, Fame MMA 13
fot. Instagram/famemmatv

Amadeusz "Ferrari" Roślik o mały włos nie wycofał się z walki z Adrianem "Polakiem" Polańskim na Fame MMA 13. Wszystko przez kontuzję, jakiej nabawił się kilka dni przed walką. Ostatecznie obaj panowie wejdą do klatki, ale na zupełnie nowych zasadach.

Ferrari i Polak pierwotnie mieli walczyć w formule "no limit", czyli bez ograniczenia czasowego i bez przerwy między rundami. Jak się jednak okazało, tuż przed walką Roślik doznał kontuzji stopy, przez co chciał wycofać się z pojedynku. Ostatecznie - po namowach ze strony włodarzy i samego Polaka - zgodził się wyjść do klatki, ale na zupełnie nowych warunkach.

Fame MMA 13 - KARTA WALK. Kto walczy na gali?

Zawodnicy mają zmierzyć się w małej klatce - podobnej do tej, w której na Fame MMA 12 walczyli Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Poza tym mają bić się 3 rundy po 3 minuty na zasadach boksu - w małych rękawicach.

Będzie czwarta walka Ferrari vs Polak na Fame MMA?

Dodatkowo - z racji tego, że Ferrari przystąpi do pojedynku z kontuzją - podczas konferencji prasowej umówił się z Polakiem, że bez względu na wynik walki w czerwcu stoczą ze sobą jeszcze jeden pojedynek.

Tym samym wszystko wskazuje na to, że nie skończy się na trylogii. Oczywiście powyższy scenariusz musi zaakceptować federacja Fame MMA. Gala oznaczona numerem 13 odbędzie się już w sobotę, 26 marca.

Fame MMA 13 na żywo na sport.radiozet.pl.