Zamknij

Fame MMA 13: Kiedy kolejna gala? Kto wystąpi? [DATA, GODZINA]

20.11.2021 22:00
Fame MMA 13 - kiedy następna gala?
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA 13 będzie następnym wydarzeniem, na które będą czekać kibice. Znamy pierwsze nazwiska na Fame MMA 13. Kto wystąpi na Fame MMA 13? Kiedy odbędzie się kolejna gala MMA? Gdzie się odbędzie? Sprawdź szczegóły na temat daty i zawodników Fame MMA 13.

Fame MMA 13 - data, walki, kto wystąpi na następnej gali MMA? O ile kibice wciąż żyją 12. edycją Fame MMA, niektórzy fani sportów walki powoli zaczynają zadawać sobie pytanie: kiedy odbędzie się Fame MMA 13 i gdzie? Kto wystąpi? Spieszymy z pomocą.

Fame MMA nabiera rozpędu. Dopiero niedawno, bo na początku października odbyła się jedenasta odsłona sportów walki. Fame MMA 12 zaplanowano 20 listopada, ale włodarze już myślą o Fame MMA 13. Kto wystąpi na Fame MMA 13? Kiedy poznamy datę Fame MMA 13? Gdzie odbędzie się kolejne wydarzenie? Szefowie federacji Wojciech Gola i Michał Boxdel Baron są świadomi, że ich przedsięwzięcie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Fame MMA 13: DATA kolejnej gali. Kto wystąpi?

Na Fame MMA wystąpili już m.in. Marcin Dubiel, Norman Parke, czy Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Miłośnicy sportów walki mogą zacierać ręce, ponieważ czekają ich następne niespodzianki.

Jacek Murański vs Tańcula WIDEO: Zobacz walkę gali Fame MMA 12 

Na Fame MMA 13 fani mogą przygotowywać się do emocjonujących pojedynków. Już teraz wiemy, że w karcie walka Fame MMA 13 pojawi się Jacek Murański, który na Fame MMA 12 zastąpi swojego syna. Poza nim do klatki wejdzie Mariusz "Sarius" Golling i Sergiusz "Nitrozyniak" Górski. Cała trójka oczekuje na poznanie przeciwników.

Fame MMA 13: Karta walk. Kto powalczy?

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski - TBA

Mariusz "Sarius" Golling - TBA

Jacek Murański - TBA  

Daniel Majewski - TBA  

TBA - TBA  

TBA - TBA  

TBA - TBA  

TBA - TBA  

Fame MMA 13: Kiedy kolejna gala? [DATA]

Fame MMA 13 - kiedy ma się odbyć? Chociaż jeszcze nie znamy oficjalnej daty wydarzenia, możemy spodziewać się, że kolejna edycja gali zostanie zorganizowana na początku 2022 roku. Gdy szefowie federacji potwierdzą termin Fame MMA 13, tekst zostanie zaktualizowany. Najprawdopodobniej początek imprezy rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 20.

RadioZET.pl