Zamknij

Fame MMA 12 - ważenie. Transmisja: Kiedy i gdzie obejrzeć? GODZINA

19.11.2021 12:20
Fame MMA 12 - ważenie
fot. Fame MMA 12

Fame MMA 12 poprzedzi tradycyjna ceremonia ważenia i spotkania zawodników face to face. Sprawdź, gdzie obejrzeć ważenie przed galą Fame MMA 12. Transmisja będzie dostępna za darmo w internecie. Kiedy i o której godzinie początek ceremonii ważenia?

Fame MMA 12 odbędzie się już w sobotę o godzinie 20.00 w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie. Ceremonia ważenia odbędzie się dzień wcześniej - w piątek o godzinie 18.00. Podczas wydarzenia zobaczymy wszystkich bohaterów nadchodzącej gali. Wśród nich nie zabraknie oczywiście uczestników walki wieczoru, czyli Marcina Wrzoska i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego.

Niewykluczone, że na ważeniu pojawi się też Boxdel, który podczas czwartkowego programu na żywo F2F przyjął wyzwanie Kasjusza i zgodził się na walkę z nim już na sobotniej gali. Panowie mają zmierzyć się po zakończeniu starcia wieczoru.

Karta walk Fame MMA 12 to także walki z udziałem wielu innych gwiazd federacji. Zobaczymy m.in. Adriana "Polaka" Polańskiego, Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórkę, Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk, Arkadiusza Tańculę czy Jacka Murańskiego.

Fame MMA 12 - ważenie, transmisja

Transmisja ceremonii ważenia przed Fame MMA 12 będzie dostępna za darmo w internecie - na kanale YouTube Fame MMA. Początek o 18.00.

Gala Fame MMA 12 na żywo i wszystkie walki na sport.radiozet.pl w sobotę od godziny 20.00.