Zamknij

Fame MMA 12: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć galę na żywo?

20.11.2021 19:00
Fame MMA 12 PPV cena, dostęp Stream i TRANSMISJA online Gdzie kupić
fot. Fame MMA/Instagram

Fame MMA 12 - transmisja. Ile kosztuje dostęp do transmisji gali Fame MMA 12? Gdzie i za ile kupić PPV Fame MMA 12? Jaki jest koszt transmisji pay-per-view do gali Fame MMA 12? Sprawdź szczegóły dot. transmisji PPV Fame MMA 12. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

Fame MMA 12 - PPV TRANSMISJA CENA KOSZT DOSTĘP. Gala  Fame MMA 12 odbędzie się w sobotę 20 listopada. Początek imprezy o godz. 20. W walce wieczoru zobaczymy Marcina Wrzoska i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej. 

Na  karcie walk gali Fame MMA 12 znajduje się 10 pojedynków. 

Fame MMA 12: TRANSMISJA. Jak i gdzie oglądać galę?

Gala Fame MMA 12, podobnie jak wszystkie poprzednie, będzie transmitowana jedynie w systemie pay-per-vier. Dostęp do specjalnej platformy można dostać jedynie przez zakup na oficjalnej strony famemma.tv.

Fame MMA umożliwia wykupienie transmisji w wersji podstawowej i premium. Cena pakietu basic to 24,99 zł, a premium kosztuje 29,99 zł, z lepszą jakością i z możliwością oglądania m.in. powtórki i wszelkich zakulisowych materiałów przez tydzień od zakończenia wydarzenia.

Relacja na żywo z gali Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl