Zamknij

Fame MMA 12 - karta walk, walki. Zobacz listę wszystkich zawodników

20.11.2021 23:03
FAME MMA 12 - KARTA WALK
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EAST NEWS

FAME MMA 12 - KARTA WALK: Znamy nazwiska zawodników, którzy wystąpią na kolejnej gali Fame MMA, a także bohaterów walki wieczoru. Kto walczy na Fame MMA 12? Jacy wystąpią zawodnicy? Sprawdź walki kolejnej gali, która zapowiada się niezwykle emocjonująco.

 1. FAME MMA 12 - WALKA MISTRZOWSKA
 2. FAME MMA 12 - KARTA WALK

Fame MMA 12 będzie kolejną galą, na której kibicom zaprezentuje się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Jego rywalem będzie zawodnik z przeszłością w KSW - Marcin Wrzosek. Dla Kasjusza to kolejny przeciwnik, który ma za sobą starty w największej polskiej federacji MMA. Wcześniej skrzyżował rękawice z dobrze znanym kibicom mieszanych sztuk walki Normanem Parkiem.

FAME MMA 12 - WALKA MISTRZOWSKA

Starcie Don Kasjo vs Wrzosek będzie oczywiście walką wieczoru. Ponadto karta walk Fame MMA 12 zakłada starcie o mistrzowski pas kategorii półśredniej. W nim zmierzą się Adrian "Polak" Polański i Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Potwierdzona została też walka Patryk "Ryba" Karaś vs Polska Kornel "Koro" Regel.

Podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą poznaliśmy nazwiska kolejnych uczestników. Wielkim hitem miał być powrót do Fame MMA Mateusza Murańskiego, który miał stoczyć walkę rewanżową z Arkadiuszem Tańculą. Młody "Muran" doznał jednak kontuzji i do klatki z Tańculą wejdzie... jego ojciec. Tak, Jacek Murański, który pierwotnie miał zadebiutować w Fame MMA dopiero na trzynastej gali, wejdzie do klatki już teraz. Co ciekawe, walka Murański - Tańcula odbędzie się na specjalnych zasadach - w klatce 3 na 3 metry.

Ponadto do oktagonu wejdzie Kacper Blonsky, który zmierzy się z Mateuszem z "FIT Lovers". Będziemy też świadkami dwóch walk kobiet: Karolina "Zusje" Smogulecka kontra Marta Rentel i Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk kontra Anna Andrzejewska.

Fame MMA 12 DATA: Kiedy kolejna gala i walka Wrzosek - Don Kasjo?

FAME MMA 12 - KARTA WALK

 • Marcin Wrzosek vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Adrian "Polak" Polański vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
 • Krzysztof Radzikowski vs Piotr "Bestia" Piechowiak
 • Patryk "Ryba" Karaś vs Kornel "Koro" Regel
 • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
 • Kacper Blonsky vs Mateusz "FIT Lovers"
 • Karolina "Zusje" Smogulecka vs Marta "Marti Renti" Rentel
 • Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk
 • Jakub "Dragon" Kaczmarski – Adrian "Pitbull" Wieliczko

Gala Fame MMA 12 na żywo na sport.radiozet.pl.