Zamknij

Absurdalne sceny na ceremonii ważenia przed Fame MMA 12. Murański oszalał

19.11.2021 23:22
Fame MMA 12: Jacek Murański oszalał na ceremonii ważenia WIDEO
fot. Marcin Najman/Twitter/screen

Jacek Murański podczas ceremonii ważenia przed galą Fame MMA 12 zszokował swoim zachowaniem i zamiast pokazać kilka ciosów, postanowił przyjąć uderzenia na głowę. W ten sposób chciał pokazać, że jest odporny na ciosy i nic sobie nie robi z obijania.

Jacek Murański na sobotniej gali Fame MMA 12 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. 52-latek zastąpi w tym pojedynku swojego syna Mateusza, który nabawił się kontuzji ręki. Będzie to jego oficjalny debiut na galach MMA. Starcie odbędzie się w tzw. klatce rzymskiej o wymiarach trzy na trzy metry. Zawodnicy będą mogli używać łokci.

W piątek odbyła się ceremonia ważenia. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach, a gwiazdą wieczoru został Murański. Jego absurdalne zachowanie odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Jacek Murański na ceremonii ważenia przez Fame MMA 12 [WIDEO]

Zamiast wykonać kilka ciosów, pokazać się, zaprezentować swoje możliwości, 52-latek postanowił... przyjąć uderzenia na głowę. Trudno stwierdzić, co mu w tym momencie przyświecało, ale można zakładać, że chciał w ten sposób ukazać swoją odporność na ciosy. Nagranie z tego zdarzenia opublikował m.in. Marcin Najman.

"Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy to fighter, czy błazen" - skwitował krótko "El Testosteron", który w przeszłości miał walczyć z Murański.

Relacja na żywo z gali Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl w sobotę 20 listopada od godz. 20.

RadioZET.pl