Zamknij

Fame MMA 12 DATA, MIEJSCE: Kiedy gala i walka Wrzosek - Don Kasjo?

13.10.2021 12:15
Fame MMA 12 DATA
fot. Instagram/Fame MMA

Fame MMA 12 - DATA. Sprawdź, kiedy odbędzie się kolejna gala, podczas której dojdzie do walki Don Kasjo vs Wrzosek. Gdzie odbędzie się gala Fame MMA 12? O której godzinie początek? Wszystkie szczegóły Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl.

  1. Fame MMA 12 - WALKA WIECZORU: Don Kasjo vs Wrzosek
  2. Fame MMA 12 - KARTA WALK. Kto walczy na gali?

Fame MMA 12 zostało oficjalnie zapowiedziane. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru, a także kilku innych zawodników, którzy znajdą się na karcie walk. Data gali przypadnie na 20 listopada. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku.

Fame MMA 12 - WALKA WIECZORU: Don Kasjo vs Wrzosek

Jeszcze podczas konferencji prasowej dotyczącej Fame MMA 11 organizatorzy przedstawili bohaterów walki wieczoru Fame MMA 12. W niej zmierzą się ze sobą Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Ten pierwszy to postać bardzo dobrze znana wszystkim fanom Fame MMA. Dla federacji stoczył już sześć walk, z czego pięć wygrał. W ostatniej mierzył się z byłym zawodnikiem UFC i KSW. Przegrał przez decyzję sędziów.

Dla Marcina Wrzoska ta walka będzie debiutem w Fame MMA. Jak sam zapowiada, chce szybko rozprawić się z Kasjuszem i zrealizować swój prawdziwy cel w tej federacji - stoczyć walkę z Borysem Mańkowskim lub Normanem Parkiem - zwycięzcą walki wieczoru Fame MMA 11.

Fame MMA 12 - KARTA WALK. Kto walczy na gali?

Don Kasjo vs Wrzosek to walka wieczoru, która została potwierdzona. Poznaliśmy już jednak także kilku innych bohaterów gali Fame MMA 12. Karta walk to również starcie Adrian "Polak" Polański vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Jego stawką będzie mistrzowski pas kategorii półśredniej. Ponadto na Fame MMA 12 dojdzie do walki Patryk "Ryba" Karaś vs Kornel "Koro" Regel.

Bohaterów kolejnych pojedynków poznawać będziemy w ciągu najbliższych dni.

KARTA WALK GALI FAME MMA 12:

  • Marcin Wrzosek vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Adrian "Polak" Polański vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Patryk "Ryba" Karaś vs Kornel "Koro" Regel

Gala Fame MMA 12 na żywo na sport.radiozet.pl.