Zamknij

Fame MMA 12: Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się gala?

20.11.2021 19:00
Fame MMA 12 DATA GODZINA
fot. Fame MMA/Instagram

Fame MMA 12: data i godzina. Kiedy i o której godzinie odbędzie się gala Fame MMA 12 z walką wieczoru "Don Kasjo" - Marcin Wrzosek. Sprawdź datę i godzinę najbliższej gali Fame MMA. Relacja na żywo z Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl.

Fame MMA 12 będzie czwartą w tym roku galą spod szyldu tej organizacji. Ostatnie wydarzenie odbyło się 2 października 2021 roku, a w walce wieczoru zmierzyli się dwaj byli mistrzowie najpotężniejszej organizacji MMA w Europie KSW, Borys Mańkowski i Norman Parke. Po 15 minutach rywalizacji "Diabeł Tasmański" wygrała poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

W karcie walk gali Fame MMA 12 jest 10 pojedynków. W klatce zaprezentują się m.in. partnerka Artura Szpilki Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, Karolina "Zusje" Smogulecka, Jacek Murański, który zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą oraz Kacper "Blonsky". W walce wieczoru zaprezentują się Kasjusz „Don Kasjo” ŻycińskiMarcin „The Polish Zombie” Wrzosek, kolejny zawodnik znany z KSW.

Fame MMA 12: godzina, data

Wrzosek zadebiutuje w Fame MMA, natomiast "Don Kasjo" stoczy już szóstą walkę dla tej organizacji. Do tej pory może się pochwalić rekordem 4-1, a jedyną porażkę poniósł z Normanem Parke'iem.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się w sobotę 20 listopada o godz. 20. Relacja na żywo z gali Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl