Zamknij

Fame MMA 12: Czym jest rzymska klatka? Zasady walki Murański vs Tańcula

20.11.2021 23:22
Fame MMA 12: Czym jest rzymska klatka? Zasady walki Murański vs Tańcula
fot. Instagram/famemmatv

Fama MMA 12: Czym jest rzymska klatka? Jakie są zasady walki Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula w rzymskiej klatce? Jakie wymiary ma rzymska klatka? Jak wygląda klatka, w której odbędzie się walka Murański vs Tańcula?

Na Fame MMA 12 miało początkowo dojść długo wyczekiwanego rewanżu Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula, ale ze względu na kontuzję tego pierwszego pojedynek musiał zostać odwołany. Co jednak najlepsze, młodego "Murana" zastąpił na karcie walk... jego ojciec, Jacek Murański.

Starcie Murański vs Tańcula odbędzie się na nietypowych zasadach. Zawodnicy powalczą ze sobą w tzw. rzymskiej klatce o wymiarach 3x3. Pojedynek potrwa pięć rund po dwie minuty. Dozwolone będą łokcie, a obaj panowie będą mieli założone małe rękawice (czyli "normalne", takie jak do MMA).

Fame MMA 12. Rzymska klatka - Co to? Jakie ma wymiary? Zasady walki Murański vs Tańcula

Innowacyjna arena jest gotowa już od piątku, czym na swoim kanale na YouTubie pochwalił się oficjalny profil Fame MMA.

Gala Fame MMA 12 na żywo odbędzie się w sobotę, 20 listopada, o godz. 20:00, w trójmiejskiej Ergo Arenie. Walką wieczoru jest pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Śledź relację live i wyniki online gali Fame MMA 12 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl