Zamknij

Fame MMA 11 TRAILER. Sarius i Smolasty "Nieśmiertelni" [WIDEO]

17.09.2021 13:45
Fame MMA 11 TRAILER
fot. YouTube Fame MMA 11

Federacja Fame MMA zaprezentowała trailer gali Fame MMA 11. Zwiastun został zrealizowany w formie teledysku do utworu Sariusa i Smolastego pt."Nieśmiertelni". W trailerze występują wszystkie gwiazdy nadchodzącej gali - m.in. Borys Mańkowski, Norman Parke czy też Sylwester Wardęga.

 1. Trailer Fame MMA 11. Teledysk "Nieśmiertelni" - WIDEO
 2. Fame MMA 11 KARTA WALK. Kto z kim walczy?

Najnowszy trailer to genialny mix tego, co najciekawsze na gali nr 11: freak fighty, hip hop, topowe gwiazdy social mediów i dwie legendy europejskiego MMA - opisuje sama federacja. Nadchodzące wydarzenie stanie pod znakiem walk postaci dobrze znanych w polskim MMA - Borys Mańkowski skrzyżuje rękawice z Normanem Parkiem.

Trailer Fame MMA 11. Teledysk "Nieśmiertelni" - WIDEO

- Jaram się samą formułą walki, że nikt nigdy czegoś takiego nie zrobił. Mało tego, praktycznie wszystko, co się tam wydarzy, to jest wymyślone przeze mnie, nawet ta piętnastominutowa runda, to był mój pomysł. Bardzo się cieszę, że to wszystko zostało zaakceptowane i dojdzie do tego, i jeśli na stałe taka formuła zagości w sportach walki, to wydaje mi się, że będzie to spełniało oczekiwania kibiców mówił Mańkowski w trakcie programu "Fame Cage".

- Najbardziej popularne sporty walki to boks i MMA. Tutaj mamy połączenie tego, bo mamy zasady bokserskie, ale w małych rękawicach i mało tego bez podziału na rundy, tylko cały czas młócka. Wydaje mi się, że dla oka to będzie mega widowiskowe, mega kozackie - podkreślił.

Oprócz walki Mańkowski - Parke na Fame MMA 11 dojdzie do wielu innych ciekawych starć. Do klatki wejdą m.in. Norbert "Smolasty" Smoliński i Piotr "Miły Pan" Kołaczyński, Marcin Malczyński i Arkadiusz Tańcula, a także Michał "Boxdel" Baron i Maksym Ziółkowski.

Fame MMA 11 KARTA WALK. Kto z kim walczy?

 • Walka wieczoru: Borys Mańkowski - Norman Parke
 • Wojtek WiP Bros Przeździecki - Sylwester Wardęga
 • Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn
 • Michał Boxdel Baron - Maksym Ziółkowski
 • Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński
 • Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik
 • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula
 • Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 • Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze

Gala Fame MMA 11 odbędzie się w sobotę, 2 października, o godzinie 20.00. Relacja live na sport.radiozet.pl.