Zamknij

Fame MMA 11: PPV - cena, dostęp. Stream i TRANSMISJA online. Gdzie kupić?

02.10.2021 19:09
Fame MMA 11 PPV
fot. Fame MMA/Instagram

Fame MMA 11 - TRANSMISJA PPV CENA KOSZT DOSTĘP: ile kosztuje dostęp do transmisji gali Fame MMA 11? Gdzie i za ile kupić PPV Fame MMA 11 Mańkowski vs Parke? Jaki jest koszt transmisji pay-per-view do gali Fame MMA 11? Sprawdź szczegóły dot. transmisji PPV Fame MMA 11. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

Fame MMA 11 - PPV TRANSMISJA CENA KOSZT DOSTĘP. Gala Fame MMA 11 odbędzie się w sobotę 2 października w Gliwicach. Początek o godz. 20. W walce wieczoru zobaczymy dwóch byłych mistrzów KSW, Borysa Mańkowskiego i Normana Parke'a. Panowie stoczą między sobą bój w formule dirty boxing, co oznacza 15-minutową walkę bez przerw.

Karta walka gali Fame MMA 11 obejmuje łącznie 11 pojedynków. Na tydzień przed wydarzeniem organizacja poinformowała o kontuzji Sylwestra Wardęgi, który musiał wycofać się ze starcia z Wojtkiem "Ojwojtkiem" Przeździeckim. Nie chciał jednak zrezygnować z występu, dlatego pojawi się w rywalizacji bokserskiej z Danny'm Ferrerim. Ponadto w klatce zaprezentują się m.in. Michał "Boxdel" Baron, Norbert "Smolasty" Smoliński, Arkadiusz Tańcula czy Amadeusz "Ferrari" Roślik. Z Przeździeckim ostatecznie zmierzy się Marcin Dubiel.

Fame MMA 11: TRANSMISJA PPV: jak, gdzie i za ile oglądać?

Gala Fame MMA 11 podobnie jak wszystkie poprzednie wydarzenia spod tego szyldu transmitowana będzie jedynie w systemie pay-per-vier, a zakupu PPV można dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony famemma.tv.

Cena jednorazowego dostępu do transmisji z gali Fame MMA 11 wynosi 24,99 zł w wersji BASIC. Będzie on aktywny przez 48 godzin po zakończeniu imprezy. Płacąc 29,99 złotych otrzymamy pakiet PREMIUM - z lepszą jakością i z możliwością oglądania m.in. powtórki i wszelkich zakulisowych materiałów przez tydzień od zakończenia wydarzenia.

Relacja na żywo z gali Fame MMA 11 na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl