Zamknij

Fame MMA 11 - WALKI. Karta walk, zawodnicy. Kto będzie walczył? [LISTA]

16.05.2021 09:04
Fame MMA 11 KARTA WALK
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA 11 KARTA WALK: Znamy już wszystkie nazwiska karty walk gali Fame MMA 10. Wśród nich jest jedna z największych gwiazd federacji - Don Kasjo, który powalczy z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parkiem. Sprawdź, kto walczy na Fame MMA 11. Jakie walki? Jacy zawodnicy wejdą do klatki?

Fame MMA 11 przyniesie kibicom niesamowite emocje. Widzowie mają nadzieje, że na kolejnej gali zobaczą pojedynki na wysokim poziomie. W poprzedniej edycji Don Kasjo walczył z Normanem Parke, Marta Linkiewicz z Kamilą Wybrańczyk oraz Marcin Dubiel skrzyżował rękawice z Cezarym Nyklem.

Z pewnością karta walk Fame MMA 11 i jej pełny skład będziemy poznawać krok po kroku, ale według spekulacji wśród pojedynków Popek ma walczyć z Kizo. Wcześniej obaj mieli walczyć w dziewiątej edycji, ale Popek doznał kontuzji. Być może w klatce pojawi się też Kacper Blonsky, Anna Andrzejewska i Kubańczyk.

Fame MMA 11: Kiedy kolejna gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

Kibice liczą także do w karcie walk Fame MMA 11 pojawi się też Sylwester Wardęga, a Kuba Postaremczak postawi się Krystianowi Wilczakowi.

Fame MMA 11 KARTA WALK. Kto z kim walczy?

  1. Norbert Smolasty Smoliński - TBA
  2. Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
  3. TBA - TBA
  4. TBA - TBA
  5. TBA - TBA
  6. TBA - TBA
  7. TBA - TBA
  8. TBA - TBA
  9. TBA - TBA
  10. TBA - TBA

Na ten moment znamy tylko pojedynczych bohaterów Fame MMA 11. Kiedy tylko będziemy poznawać kolejne nazwiska, tekst będzie aktualizowany.

RadioZET.pl