Zamknij

Fame MMA 11 - KARTA WALK, WALKI, TRANSMISJA, PPV, ZAWODNICY, GODZINA

02.10.2021 20:56
Fame MMA 11
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 11 odbędzie się już dziś. Sprawdź najważniejsze informacje przed galą w Gliwicach. Kto walczy na Fame MMA 11? Gdzie obejrzeć i jak wykupić transmisję PPV? Ile kosztuje? Jacy zawodnicy wystąpią w klatce? Fame MMA 11 na żywo już dziś od godziny 20.00 na sport.radiozet.pl.

 1. Fame MMA 11 - DATA, GODZINA, MIEJSCE
 2. Fame MMA 11 - ZAWODNICY
 3. Fame MMA 11 - KARTA WALK
 4. Fame MMA 11 - TRANSMISJA i PPV

Fame MMA 11 przyzwyczaiło swoich kibiców, że za każdym razem dostarcza mnóstwo emocji i tym razem będzie tak samo. Świadczą o tym zawodnicy i karta walk, jaką organizatorzy przygotowali na sobotni wieczór. FAME MMA 11 - WALKI, MIEJSCE, DATA, GODZINA, ZAWODNICY.

Fame MMA 11 - DATA, GODZINA, MIEJSCE

Gala Fame MMA 11 odbędzie się w Gliwicach. Jej początek zaplanowano na sobotę, 2 października, na godzinę 20.00. Dzień wcześniej, o godzinie 18.00, odbędzie się tradycyjna ceremonia ważenia, podczas której pojawią się wszyscy uczestnicy nadchodzącego wydarzenia. Ważenie będzie otwarte dla kibiców.

Fame MMA 11 - ZAWODNICY

W sobotę w klatce zaprezentują się nie tylko gwiazdy internetu, ale też sportów walki. W pojedynku wieczoru zmierzą się dobrze znani z występów w KSW - Borys Mańkowski i Norman Parke. Poza tym zobaczymy starcie muzyków - "Smolastego" z "Miłym Panem". Kolejnym głośnym nazwiskiem na karcie walk jest Sylwester Wardęga. Jeden z najpopularniejszych w Polsce twórców internetowych zmierzy się z inną postacią znaną z YouTube'a - Dannym Ferrerim. Do walki staną też m.in. Amadeusz "Ferrari" Roślik, Filip "Filipek" Marcinek, Mikołaj "Mixer" Magdziarz czy Arkadiusz Tańcula.

Fame MMA 11 - KARTA WALK

 • Walka wieczoru: Borys Mańkowski - Norman Parke
 • Sylwester Wardęga - Danny Ferreri
 • Wojtek WiP Bros Przeździecki - Marcin Dubiel
 • Mikołaj Mixer Magdziarz - Piotr Popo Węgrzyn
 • Michał Boxdel Baron - Maksym Ziółkowski
 • Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński
 • Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik
 • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula
 • Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska - Patrycja Wieja
 • Krystian Krycha Wilczak - Aleksandr Sasha Muzheiko
 • Piotr Szeli Szeliga - Krzysztof Fericze

Fame MMA 11 - TRANSMISJA i PPV

Transmisja Fame MMA 11 będzie dostępna tylko w systemie pay-per-view, co oznacza, że za dostęp do niej trzeba będzie zapłacić. Gdzie obejrzeć Fame MMA 11? Transmisja zostanie przeprowadzona przez Fame MMA TV na stronie famemma.tv. Ceny różnią się od zamówionego pakietu (BASIC lub PREMIUM) i metody płatności. Wszystkie szczegóły dotyczące pakietów, cen i PPV znajdziesz w linku poniżej.

Fame MMA 11: Transmisja w PPV. Gdzie obejrzeć? Jaka cena? Za ile dostęp?

Fame MMA 11 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wszystkie walki w sobotę od godziny 20.00.