Zamknij

Fame MMA 11: Kiedy i o której godzinie kolejna gala? [DATA, GODZINA]

10.08.2021 11:15
Fame MMA
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA 11: DATA, GODZINA. Kiedy kolejna gala Fame MMA 11? O której godzinie? Po zakończeniu 10. edycji imprezy widzowie są ciekawi terminu kolejnej. Znamy dokładną datę Fame MMA 11.

Fame MMA 11 – DATA i GODZINA – to są te kwestie, które zadają sobie fani po zakończeniu 10. edycji. Jakie walki wtedy będzie można obejrzeć? Czy będą dostępne bilety? Fame MMA 11 z pewnością zaskoczy kibiców uczestnikami, którzy znajdą się w karcie walk. Być może w oktagonie pojawią się kolejne znane nazwiska, takie jak Popek, Najman czy Stifler.

Do klatki Fame MMA ma wrócić Popek, ale na razie są to tylko spekulacje. Jego potencjalnym rywalem miałby być Kizo. Wcześniej mieli ze sobą rywalizować na dziewiątej edycji gali, ale wtedy Popek doznał kontuzji palca. Fani liczą też na powrót do klatki Sylwestra Wardęgi.

Fame MMA 11: Kiedy gala? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

Na ten moment nie znamy dokładnego miejsca Fame MMA 11, ale liczymy na to, że wreszcie po długiej przerwie w hali, która zorganizuje imprezę, będzie mogła pojawić się publiczność. Przypomnijmy, że od szóstej edycji gali kibice nie mogą oglądać wydarzeń z bliska.

Gala Fame MMA 11 odbędzie się w sobotę, 2 października, o godzinie 20:00 na hali widowiskowej Arena Gliwice. Relacja live i wyniki online z walk na gali Fame MMA 11 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl