Zamknij

Fame MMA 10: Parke lepszy od Don Kasjo, wygrane Dubiela i Linkiewicz [WYNIKI]

16.05.2021 01:12
Fame MMA 10 WYNIKI
fot. Tomasz Kudala/REPORTER

Fame MMA 10 WYNIKI. Sprawdź, kto był górą w pojedynkach Don Kasjo vs Norman Parke, Linkiewicz - Kamiszka, Dubiel vs Nykiel. Wyniki Fame MMA 10 - kto wygrał?

Fame MMA 10 - WYNIKI. W pierwszych dwóch walkach widzowie oglądali pojedynki w pełnym wymiarze czasowym.  W starciu Ambroziaka ze Szczurkiem, górą był ten drugi. „Miejski Drwal” popisał się skuteczną walką w parterze, wygrywając jednogłośną decyzją sędziów.

W kolejnym starciu Mikołaj Śmieszek świetnie spisywał się w stójce, ale Michał Gała, cierpliwie przenosił batalię do parteru i również zdaniem arbitrów, Gała triumfował po jednogłośnej decyzji. W walce Lupy z Arabem widzowie oglądali spokojny pojedynek. W środku starcia Arab zaczął sprowadzać Lupę do parteru, co utrzymywał w trzeciej rundzie. Finalnie po jednogłośnej decyzji sędziów, Arab wygrał swój pojedynek.

Haribo w swojej walce zaskoczył Ferrari, gdzie od samego początku agresywnie rzucił się na swojego rywala. Jednak w drugiej rundzie Ferrari obalił Haribo i po dosiadzie zaczął zasypywać go gradem ciosów. Po chwili sędzia zakończył pojedynek, gdzie triumfował Amadeusz Roślik.

Na półmetku pojedynków Piotr Pająk z początku był lepszy w ofensywie z Alanem Kwiecińskim. Drugą rundę lepiej zaczął Kwieciński, ale Pająk obalił rywala i zakładając gilotynę, wygrał starcie.

Fame MMA 10: Wygrane Linkiewicz, Polańskiego i

W szóstej walce Tańcula zachowując się jak rasowy pięściarz, okładał Murańskiego, który wykazywał niezwykłą odporność. Tańcula mocno obijał rywala, a ten ledwo co stał na nogach.  W kolejnej rundzie Tańcula kontynuował swoje mordercze uderzenia, ale Murański wydawał się niewzruszony. Pod koniec walki obaj byli niezwykle zmęczeni, a Muran świetnie spisywał się w trzeciej rundzie, ale nie miał sił na skończenie pojedynku przed czasem, zwłaszcza że wiele jego ciosów nie dochodziło do przeciwnika. Ostatecznie zwycięzcą został Arkadiusz Tańcula po jednogłośnej decyzji sędziów.

Walka pań była pierwszym starciem o mistrzowski pas. Linkimaster zaskoczyła Kamiszkę skutecznymi ciosami, ale i Wybrańczyk nie pozostawała dłużna Linkiewicz. Kamiszka starała się klinczować Linkimaster i ją obalić, ale ta dzielnie się broniła. Ostatecznie po niejednogłośnej decyzji sędziów triumfowała Marta „Linkimaster” Linkiewicz.

W starciu Polaka z Malczyńskim Polański zdołał obalić Bociana, ale głównie pojedynek toczył się w stójce, gdzie każdy z zawodników starał się wymieniać ciosami. W drugiej rundzie Polański popisał się zabójczym lewym sierpowym, posyłając Malczyńskiego na deski. Polak zaczął okładać rywala i sędzia był zmuszony przerwać pojedynek.

W czasie walki Dubiela z Nykielem obaj nie odpuszczali, ale lepiej prezentował się ten pierwszy. Jednak Dubiel momentami był chaotyczny, a kilka bezpośrednich ciosów wyprowadził Nykiel. W drugiej rundzie Dubiel ruszył na rywala i zakładając mu gilotynę, pokonał rywala.

Norman Parke w walce wieczoru wywierał presję na Donie Kasjo, który pod koniec pierwszej rundy złapał właściwy rytm. Z początku Kasjusz bronił się przed rywalem, a Parke wywierał skuteczną presję na przeciwniku. W kolejnych rundach prób ataków jednego i drugiego wyglądały nieco chaotycznie, ale na sam koniec Don Kasjo i Parke popisali się fantastyczną wymianą ciosów. Ostatecznie górą w tej walce był Norman Parke.

Fame MMA 10 WYNIKI - kto wygrał?

Dawid "Ambro" Ambroziak vs Piotr „Miejski Drwal” Szczurek  - zwycięstwo Szczurka jednogłośnej decyzji sędziów

Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała – zwycięstwo Gały po jednogłośnej decyzji sędziów

Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi – zwycięstwo Araba po jednogłośnej decyzji sędziów

Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik – zwycięstwo Ferrari przez TKO w drugiej rundzie

Piotr Pająk vs Alan Kwieciński – zwycięstwo Piotra Pająka przez poddanie w drugiej rundzie

Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański – zwycięstwo Tańculi po jednogłośnej decyzji sędziów

Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk – zwycięstwo Linkiewicz po niejednogłośnej decyzji sędziów

Dawid „Bocian” Malczyński vs Adrian "Polak" Polański – zwycięstwo Polańskiego przez KO w drugiej rundzie

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel - zwycięstwo Dubiela przez poddanie w drugiej rundzie

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke - zwycięstwo Parke’a po jednogłośnej decyzji sędziów

RadioZET.pl