Zamknij

Fame MMA 10 - WAŻENIE: DATA, GODZINA. Kiedy i o której godzinie?

14.05.2021 16:20
Fame MMA 10 - WAŻENIE
fot. Instagram/Fame MMA

Ceremonia ważenia i media trening na Fame MMA 10 poprzedzi galę, która odbędzie się już w sobotę, 15 maja. Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć ważenie Fame MMA 10. Transmisja będzie dostępna za darmo stream online w internecie.

  • Ceremonia ważenia i media trening Fame MMA 10 odbędzie się w piątek, 14 maja, o godzinie 18.00
  • Transmisja ważenia przed Fame MMA 10 będzie dostępna na kanale YouTube Fame MMA
  • Relacja i walki gali Fame MMA 10 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę, 15 maja, od godziny 20.00

Fame MMA 10 wzbudza ogromne emocje wśród kibiców. Podobnie jest w przypadku ceremonii ważenia i media treningu. W ich czasie fani sami będą mogli przekonać się, w jakiej formie są ich ulubieńcy i faworyci. W wielu przypadkach z pewnością dojdzie do starć słownych, których niepodważalnym królem jest Kasjusz Życiński.

Don Kasjo w walce wieczoru gali Fame MMA 10 zmierzy się z byłą gwiazdą KSW, Normanem Parkiem. Stawką tego pojedynku będą nie tylko pieniądze, ale też - pierwszy raz w historii federacji - sztabka złota. Karta walk Fame MMA 10 to także pojedynki z udziałem takich zawodników jak Dawid Malczyński, Marta Linkiewicz, Arkadiusz Tańcula czy Kamila Wybrańczyk.

Ważenie Fame MMA 10 - KIEDY, DATA, GODZINA

Ważenie i media trening będą ostatnimi już wydarzeniami poprzedzającymi galę Fame MMA 10. Ważenie Fame MMA 10 odbędzie się w piątek, 14 maja, o godzinie 18.00. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube Fame MMA.

Gala Fame MMA 10 jest natomiast zaplanowana na sobotę, 15 maja. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl od godziny 20.00.

RadioZET.pl