Zamknij

Fame MMA 10: Transmisja TV. Gdzie oglądać walki w PPV? NOWA metoda

15.05.2021 18:48
Fame MMA 10: transmisja PPV
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Fame MMA 10 będzie można obejrzeć tylko w PPV. Federacja zaproponowała kibicom nową metodę płatności. Transmisję Fame MMA 10 można teraz wykupić poprzez SMS. Ile kosztuje PPV i stream Fame MMA? Jak i gdzie kupić? Sprawdź wszystkie informacje.

Fame MMA 10 oferuje kibicom różne warianty transmisji, a przy okazji różne metody płatności. Od teraz zaoferowała też kolejną opcję, której domagało się wielu kibiców. Transmisję Fame MMA 10 będzie można wykupić poprzez wysłanie wiadomości SMS. O udostępnieniu nowej metody płatności za PPV Fame MMA poinformowała sama federacja.

- Hallo, Panie Rozpara, czemu przy zakupie PPV nie można płacić SMS-em? [Rozpara] - Co? Nie można? To patrz... No i w ten sposób przywróciliśmy opcje zakupu PPV poprzez SMS. Wielu z Was o to pytało, więc nie mogliśmy odpuścić tematu  - czytamy na profilu na Facebooku Fame MMA. Wiadomość ucieszyła wielu fanów. Poprzez SMS będzie można wykupić zarówno PPV w wersji BASIC, jak i PREMIUM.

Fame MMA 10: Transmisja w PPV. Jak i gdzie kupić stream?

Transmisja PPV gali Fame MMA 10 kosztuje od 23,99 zł do 33,99 złotych/ Cena jest różna w zależności od tego, jaką wersję kupimy - BASIC czy PREMIUM, a także od tego, na jaką metodą płatności się zdecydujemy.

Sprawdź dokładne informacje: Fame MMA 10: Transmisja NA ŻYWO w PPV. Jak i gdzie obejrzeć? CENA

Gala Fame MMA 10 odbędzie się w sobotę, 15 maja. Karta walk gali Fame MMA 10 to pojedynki z udziałem takich zawodników jak Don Kasjo, Norman Parke, Dawid Malczyński, Arkadiusz Tańcula, Marta Linkiewicz czy Kamila Wybrańczyk. Relacja i walki na żywo na sport.radiozet.pl.