Zamknij

Fame MMA 10: Kiedy jest konferencja prasowa? [DATA, GODZINA]

27.03.2021 14:45
konferencja Fame MMA 10
fot. instagram/famemmatv

Konferencja prasowa przed Fame MMA 10: Sprawdź, kiedy odbędzie się pierwsze oficjalne spotkanie uczestników gali z kibicami. Transmisja konferencji Fame MMA 10 będzie dostępna stream online w internecie. Sprawdź, gdzie ją obejrzeć.

  • Konferencja prasowa przed Fame MMA 10 odbędzie się 28 marca
  • Gala Fame MMA 10 zaplanowana jest na maj
  • Na Fame MMA 10 wystąpią m.in. Don Kasjo, Norman Parke czy Dawid Malczyński

Fame MMA 10 odbędzie się w maju 2021 roku. Galę poprzedzą oczywiście konferencje prasowe. Jak potwierdził po zakończeniu gali Fame MMA 9 Wojciech Gola, jeden z włodarzy federacji, pierwsza konferencja prasowa dotycząca kolejnej gali odbędzie się 13 marca. Jednak tuż przed wydarzeniem organizatorzy poinformowali o zmianie terminu i przesunięciu konferencji Fame MMA 10 na 28 marca.

Kiedy odbędzie się konferencja prasowa przed Fame MMA 10?

Udział w konferencji wezmą zawodnicy, którzy potwierdzili już swój udział w tym wydarzeniu. Obecni będą więc Don Kasjo i Norman Parke, którzy zmierzą się w walce wieczoru. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

Karta walk Fame MMA 10 to także walki z udziałem Dawida Malczyńskiego czy Arkadiusza Tańculi. W pojedynku o mistrzowski pas kobiet zmierzą się Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk.

Transmisja konferencji prasowej przed Fame MMA 10 przeprowadzona zostanie na oficjalnym kanale Fame MMA na YouTube.

Konferencja prasowa Fame MMA 10 już w niedzielę, 28 marca.