Zamknij

Fame MMA 10 - DATA, GODZINA. Kiedy odbędzie się kolejna gala?

03.03.2021 13:23
Fame MMA 10 DATA
fot. instagram/famemmatv

Fame MMA 10 DATA: Kiedy odbędzie się kolejna gala? Sprawdź datę jubileuszowej edycji gali Fame MMA. Znamy już dokładny dzień, w którym odbędzie się Fame MMA 10 i nazwiska pierwszych zawodników.

Fame MMA 10 odbędzie się 17 kwietnia 2021 roku. Data ta została już oficjalnie potwierdzona.

Gala zapowiada się niezwykle emocjonująco ze względu na nazwiska, które na niej wystąpią. Kibice znów zobaczą w klatce jedną z najbardziej wyrazistych postaci organizacji - Don Kasjo, który zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parkiem.

Fame MMA 10: Kiedy gala? DATA, GODZINA wydarzenia

Oprócz niego do klatki wejdą osobistości znane z telewizji. Na Fame MMA 10 dojdzie do walki dwóch uczestników programu Top Model. W oktagonie zmierzą się Michał Gała i Mikołaj Śmieszek. Zawalczy też Mateusz Murański, czyli aktor grający Adka w serialu Lombard. Jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula.

Do klatki Fame MMA wraca też Dawid Malczyński, który w pojedynku o mistrzowski pas wagi półśredniej zmierzy się z Adrianem "Polakiem" Polański. Obaj zawodnicy już po raz trzeci spotkają się w Fame MMA. W dotychczasowych pojedynkach mamy remis. Na Fame MMA 2 wygrał Malczyński, Polak rewanż wziął podczas Fame MMA w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA 10 - KARTA WALK. Kto walczy na gali?

Karta walk Fame MMA 10 to na tę chwilę te cztery pojedynki, ale w kolejnych tygodniach możemy spodziewać się ogłoszenia kolejnych nazwisk. Jednym z nich może być Piotr "Bestia" Piechowiak.

Fame MMA 10 na żywo na sport.radiozet.pl 17 kwietnia od godziny 20.00.