Zamknij

Efektowne nokauty na gali FEN 36. Rębecki w 17 s zmasakrował Maię [WIDEO]

17.10.2021 10:33
Mateusz Rębecki na gali FEN 36
fot. FEN/Twitter/screen

FEN 36: zobacz wideo i skróty najciekawszych walk. Na gali FEN 36 w Szczecinie fani MMA obejrzeli kilka efektownych nokautów. Walka wieczoru Mateusz Rębecki vs Felipe Maia trwała zaledwie 17 sekund.

  1. FEN 36: Rębecki vs Maia [WIDEO]
  2. FEN 36: Marcin Wójcik vs Eder de Souza [WIDEO]
  3. FEN 36: Nokauty Bartosza Szewczyka, Kamila Wojciechowskiego i Krystiana Balskiego [WIDEO]

Na gali FEN 36 odbyły się dwie walki mistrzowskie: pasa w wadze półciężkiej bronił Marcin Wójcik, a w kategorii lekkiej po raz siódmy o tytuł mierzył się Mateusz Rębecki. Polacy spisali się ze zmiennym szczęściem.

"Chińczyk" początkowo miał skrzyżować rękawice z Aigun Achmedowem, ale Rosjanin nabawił się kontuzji i lekarze zabronili mu walczyć. Na cztery dni przed wydarzeniem propozycję starcia z Rębeckim przyjął Brazylijczyk Felipe Maia i po przebiegu rywalizacji można ocenić, że nie do końca był do niego przygotowany.

FEN 36: Rębecki vs Maia [WIDEO]

Mateusz Rębecki natychmiast rzucił się na rywala, zasypał go ciosami na głowę i w końcu trafił tak, że - jak mówił komentujący galę Łukasz Jurkowski - "złożył się w harmonijkę". Pojedynek trwał zaledwie 17 sekund. "Chińczyk" po raz siódmy obronił pas Fight Exclusive Night w wadze lekkiej.

FEN 36: Marcin Wójcik vs Eder de Souza [WIDEO]

Znacznie więcej emocji było w co-main evencie. Marcin Wójcik bronił tytułu w kategorii półciężkiej, a jego przeciwnikiem był inny z Brazylijczyków Eder de Souza. W pierwszej rundzie Polak bliski był znokautowania potężnie zbudowanego reprezentanta "Canarinhos", ale w wykończeniu przeszkodził mu gong.

De Souza się odbudował i w drugiej rundzie "udusił" Wójcika.

FEN 36: Nokauty Bartosza Szewczyka, Kamila Wojciechowskiego i Krystiana Balskiego [WIDEO]

Najbardziej efektowny nokaut zafundował kibicom 23-letni Bartosz Szewczyk. Młody zawodnik klubu z Wilanowa wystrzelił sześć celnych ciosów na głowę Michała Piwowarskiego i w pierwszej odsłonie posłał go na deski.

Z bardzo dobrej strony pokazali się także Kamil Wojciechowski oraz Krystian Balski. Ten drugi wygrał dzięki uderzeniu na wątrobę z Piotrem Walawskim.

Kolejna gala FEN 37 odbędzie się 19 listopada we Wrocławiu.

RadioZET.pl