Zamknij

FEN 34: Transmisja w TV i PPV. Jak obejrzeć galę? Gdzie kupić dostęp? Jaka cena?

28.05.2021 16:04
FEN 34 - PPV, transmisja
fot. materiały prasowe FEN

FEN 34 - PPV, TRANSMISJA TV. Gdzie obejrzeć galę ONLINE? Jak wykupić dostęp do FEN 34? Jaka jest cena biletów FEN 34? Sprawdź, jak kupić dostęp do gali FEN 34. Gdzie oglądać FEN 34 w TV LIVE STREAM w internecie. Gala FEN 34 odbędzie się w piątek, 28 maja.

FEN 34 w PPV. W walce wieczoru Paweł „Trybson” Trybała skrzyżuje rękawice z Łukaszem „Borosiem” Borowskim. Ten drugi będzie chciał się zrewanżować rywalowi, który w listopadzie 2020 roku wygrał pierwsze starcie na gali FEN 31.

Wśród innych pojedynków warto wspomnieć o walce Anieli „Lil Masti” Bogusz z Adrianną Śledź – uczestniczką programu „Love Island”. Poza nimi w oktagonie pojaiwia się min. Mateusz Murański, który przegrał z Arkadiuszem Tańculą na Fame MMA 10 oraz dwaj uczestnicy programu „Hotel Paradise”. Wszystkie walki odbędą się w formule MMA.

FEN 34 - Karta Walk. Kto walczy na gali MMA? Wszystkie WALKI

FEN 34 będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w internecie. Transmisja w TV nie jest przewidziana. Walki będą dostępne na jednej z dwóch platform. Jak kupić bilety? Jak zdobyć dostęp?

FEN 34: PPV. Jak kupić dostęp? Jaka cena? [TRANSMISJA ONLINE]

Wystarczy wejść na stronę FENMMA.TV i kliknąć opcję „kup dostęp”. Galę będzie można oglądać w jakości HD, a wszyscy fani będą mogli ją obejrzeć 24 godziny po jej zakończeniu. Koszt zakupu transmisji FEN 34 BLIK-iem albo przelewem internetowym wynosi 29 złotych. Jeśli zdecydujemy się na inną formę płatności (karty płatnicze, Paysafecard, Google Pay, Apple Pay lub PayPayl) będziemy musieli zapłacić 34 złote.

FEN 34 na żywo odbędzie się już w piątek, 28 maja. Początek o godzinie 21.00.

RadioZET.pl