Zamknij

FEN 34 - Karta Walk. Kto walczy na gali 28.05? Wszystkie WALKI

28.05.2021 16:05
Karta walk gali FEN 34
fot. mat. pras. FEN

Karta walk gali FEN 34: Sprawdź, kto powalczy na piątkowej gali MMA. Do klatki wejdą postacie znane z poprzednich gal i gwiazdy, które sławę zyskały dzięki tzw. freak fightom. Kto walczy na FEN 34? Kibiców czekają walki z udziałem m.in. Pawła "Trybsona" Trybały czy Mateusza "Murana" Murańskiego.

Karta walk gali FEN 34 zwraca uwagę wielu kibiców. To za sprawą angażu Macieja Murańskiego. "Muran" zasłynął dzięki występowi w klatce na Fame MMA 10, gdzie stoczył niezwykle zacięty bój z Arkadiuszem Tańculą. Decyzją sędziów przegrał tamto starcie, ale nie był dużo gorszy od rywala. W walce z Epic Cheat Mealem na FEN 34 będzie faworytem.

Walka Epic Cheat Meal - Murański rozgrzała atmosferę już podczas konferencji prasowej. Na starcie nie zgodził się trener Cheat Meala, Mirosław Okniński, który stwierdził, że jego podopieczny jest zbyt mało doświadczony, by mierzyć się z takim rywalem jak Murański. Zapowiedział, że nie akceptuje tej walki i nie będzie do niej przygotowywać "Epika". O tym, czy ostatecznie pojawi się w narożniku swojego zawodnika, przekonamy się już w piątek, 28 maja.

FEN 34: Paweł "Trybson" Trybała i Łukasz "Boroś" Borowski w walce wieczoru

Karta walk FEN 34 to aż 10 pojedynków - wszystkie w formule MMA. Do klatki wejdą m.in. Szymon Dusza i Aniela "Lil Masti" Bogusz. Ta ostatnia, podobnie jak Mateusz Murański, zasłynęła dzięki walce dla Fame MMA.

FEN 34: Transmisja w TV i PPV. Jak obejrzeć galę? Gdzie kupić dostęp? Jaka cena?

W walce wieczoru FEN 34 zmierzą się Paweł "Trybson" Trybała i Łukasz "Boroś" Borowski. Będzie to już drugie starcie tych zawodników w ostatnim czasie. Obaj panowie spotkali się w klatce podczas FEN 31, które odbyło się 28 listopada 2020 roku. Wtedy wygrał "Trybson".

Warto wspomnieć też o walce uczestników programu "Hotel Paradise". W niej zmierzą się znany z pierwszej edycji Adam Radziszewski i bohater drugiego sezonu Kamil Piórkowski. Pierwotnie rywalem Kamila miał być Artur Sargsyan, ale doznał kontuzji.

Karta walk gali FEN 34. Kto walczy? WALKI

  • 93,0 kg, MMA: Paweł "Trybson" Trybała vs Łukasz "Boroś" Borowski
  • 61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo
  • 61,2 kg MMA: Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ada "Flychanelle" Śledź
  • 77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
  • 70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
  • 61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
  • 93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz
  • 110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Mateusz "Muran" Murański
  • 94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
  • 61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria Gnieciak

Gala FEN 34 odbędzie się już w piątek, 28 maja. Początek o godzinie 21.00.