Zamknij

FEN 31: Zmiana w karcie walk. Jeden z zawodników miał wypadek samochodowy

27.11.2020 14:23
Piotr Poniedziałek miał wypadek
fot. Piotr Poniedziałek/Instagram

Piotr Poniedziałek nie wystąpi na gali FEN 31, która odbędzie się w sobotę 28 listopada w Łodzi. Pochodzący z Katowic zawodnik na dzień przed walką z Kamilem Gniadkiem uległ wypadkowi samochodowemu i trafił do szpitala.

Karta walk gali FEN 31 wygląda okazale. W dwóch najważniejszych pojedynkach wieczoru Paweł "Trybson" Trybała zmierzy się z Łukaszem Borowskim, a Adrian Zieliński stanie do rywalizacji z Danielem Rutkowski, której stawką miały być dwa pasy mistrzowskie w wadze piórkowej - federacji FEN i Babilon. Niestety, Zieliński przekroczył limit wagowy i walka straciła rangę mistrzowską.

Wcześniej kibiców mieli rozgrzać m.in. Kamil Gradek i Piotr Poniedziałek, ale do tego starcia ostatecznie nie dojdzie.

FEN 31: Piotr Poniedziałek wypada z karty walk

FEN na swoich profilach w mediach społecznościowych przekazało, że Poniedziałek uległ wypadkowi samochodowemu i trafił do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża, ale wyklucza go to z sobotniej gali.

Federacja poszukuje obecnie zawodnika, który mógłby zastąpić Poniedziałka w walce z Kamilem Gradkiem. Czasu jest niewiele - wydarzenie rozpocznie się w sobotę 28 listopada o godz. 19. Transmisja gali FEN 31 w systemie PPV.

Dla Piotra "Pasikonika" Poniedziałka miała to być druga walka w tej federacji. W debiucie na gali FEN 30 pokonał przez KO Oktawiana Olejniczaka i otrzymał bonus na nokaut wieczoru.

RadioZET.pl