Zamknij

Krwawe sceny na gali FEN 31. "Trybson" urwał ucho rywalowi [WIDEO]

29.11.2020 08:59
Trybson vs Borowski
fot. Twitter/FENmma

Paweł Trybała pokonał Łukasza Borowskiego przez TKO w 2. rundzie w co-main evencie gali FEN 31. Podczas jednej z wymian ciosów, popularny "Trybson" uderzył rywala w okolice ucha, po czym sędzia zmuszony był przerwać walkę. Okazało się, że Trybała niemal w całości wyrwał ucho Borowskiemu. Zobacz WIDEO tej przerażającej kontuzji!

Walka Paweł "Trybson" Trybała (7-3) - Łukasz "Boroś" Borowski (4-9) od początku była bardzo otwarta. Obie strony wyprowadzały bardzo silne ciosy i raz po razie punktowały rywala. Zdecydowanie bardziej aktywny był "Trybson", jednak Borowski zdawał się z każdą sekundą zyskiwać na pewności siebie.

W drugiej rundzie to właśnie "Boroś" punktował znacznie częściej, gdy nagle, podczas jednej z wymian ciosów, Trybała trafił Borowskiego w okolice ucha. Po tym ciosie sędzia spojrzał na zawodnika Elitarnych MMA Oborniki Śląskie i wiedział już, że musi zakończyć walkę.

Zobacz także

FEN 31: Koszmarna kontuzja Borowskiego. "Trybson" urwał mu ucho [WIDEO]

Jak się okazało w kolejnym ujęciu, "Trybson" urwał duży kawałek ucha "Borosiowi", a z głowy urodzonego w Prusicach fightera gęsto sączyła się krew. Taka decyzja arbitra oznaczała zwycięstwo Pawła Trybały przez techniczny nokaut w 2. rundzie.

Poniżej WIDEO przerażającej kontuzji Łukasza Borowskiego:

W walce wieczoru Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) pokonał Adriana Zielińskiego (20-10) przez jednogłośną decyzję sędziów. Z kolei Marcin Wójcik (14-7) pokonał Adama Kowalskiego (12-6-1, 1 N/C) przez TKO w 4. rundzie i tym samym sięgnął po pas wagi półciężkiej. Sprawdź WYNIKI gali FEN 31!

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP