Pudzianowski przegrał z byłym hokeistą. Po walce trafił do szpitala [WIDEO]

14.06.2020 10:08
Krystian Pudzianowski, FEN 28
fot. Twitter/FEN

Krystian Pudzianowski niespodziewanie przegrał z Piotrem Szeligą podczas gali FEN 28. Brat najsilniejszego człowieka świata nie miał siły wyjść na trzecią rundę. Po walce został przewieziony do szpitala.

Pudzianowski od początku ruszył na rywala, ale ten nie pozostawał mu dłużny i po chwili przejął inicjatywę. Po jednym z prawych sierpowych posłał go na deski. Pudzianowski zdołał się wybronić i później sam powalił Szeligę. Pierwsza runda obfitowała w zwroty akcji i mnóstwo ciosów. Obu zawodników kosztowała mnóstwo sił.

Druga runda rozpoczęła się mniej intensywnie. Widać było jednak, że więcej sił zachował na nią Szeliga. W pewnym momencie zaczął okładać bezradnego Pudzianowskiego, który miał problemy, by utrzymać gardę.

Do trzeciej rundy już nie doszło. Pudzianowski nie był w stanie kontynuować walki i sensacja stała się faktem. Faworyzowany brat najsilniejszego człowieka świata przegrał z byłym hokeistą. Jak poinformował "Super Express", po walce Pudzianowski został przewieziony do szpitala.

FEN 28: Pudzianowski vs Szeliga WIDEO

W walce wieczoru gali FEN 28 Mateusz Rębecki pokonał Fabiano Silvę przez TKO. Poza tym Oli Thompson okazał się lepszy od Szymona Bajora, Michał Kita pokonał Igora Pokrajaca, a Marcin Wójcik zwyciężył w starciu z Rafałem Kijańczukiem. Swoje walki wygrali też Kacper Koziorzębski, Adam Pałasz, Łukasz Charzewski, Dominik Zadora i Anita Bekus.

RadioZET.pl/AN