Zamknij

Koszmarny wypadek mistrza świata. Rok po nim pokazał zdjęcie ze szpitala

13.10.2020 21:56
Errol Spence Jr
fot. Wojciech KUBIK/East News

Errol Spence Jr, mistrz świata dwóch federacji w wadze półśredniej, dokładnie rok temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi, z którego cudem uszedł z życiem. We wtorek, w pierwszą "rocznicę" tego zdarzenia, opublikował w sieci drastyczne zdjęcie ze szpitala. Widać na nim, jakich obrażeń doznał na twarzy.

Errol Spence Jr przed rokiem, 11 październik 2019 roku, stracił panowanie nad swoim Ferrari. Auto kilkukrotnie koziołkowało, a pięściarz, który nie miał zapiętych pasów, wypadł przez szybę. Nagrania z wypadku pojawiły się w sieci, a oglądając te filmiki trudno uwierzyć, że 29-letni wówczas Amerykanin uszedł z życiem.

"Mistrz kategorii półśredniej brał udział w poważnym wypadku samochodowym i jest hospitalizowany w szpitalu w Dallas. Spence obudził się i jego stan jest stabilny. Nie ma żadnych złamanych kości, lecz wystąpiły rany na twarzy" - napisano w późniejszym oświadczeniu grupy menedżerskiej PBC.

Errol Spence Jr pokazał zdjęcie ze szpitala

Dokładnie rok po wypadku Spence Jr opublikował w sieci zdjęcie ze szpitala, na którym widać, w jakim stanie była jego twarz.

"Równo rok temu... Nie wiem jak i dlaczego zostałem ocalony, ale jestem wdzięczny Bogu. Myśl, że mógłbym zostawić moje córeczki same nadal mnie prześladuje" - napisał pięściarz.

Errol Spence Jr
fot. Errol Spence Jr/Instagram

Errol Spence Jr jest niepokonany na zawodowych ringach, a 21 z 26 walk wygrał przed czasem. Jest mistrzem świata wagi półśredniej federacji IBF i WBC. W grudnia będzie bronił tytułów w pojedynku z Danny'm Garcią.

RadioZET.pl/se.pl/Instagram