Zamknij

Dzięki niej schudł 10 kilogramów. Marcin Najman pokazał piękną trenerkę

05.11.2020 22:12
Marcin Najman
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Najman poinformował na swoim Instagramie, że w ciągu dwóch miesięcy udało mu się zrzucić 10 kilogramów wagi. Zawodnik Fame MMA zawalczy niedługo z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, a wówczas chce ważyć równe 100 kg. Dotychczasowy sukces 41-latek zawdzięcza pięknej trenerce, której zdjęciem pochwalił się na swoim profilu.

"Zapowiedziałem, że na walkę z 'Don Kasjo' schudnę do 100 kg. To konieczne, by dopaść go w walce na pięści" - zaczął swój wpis na Instagramie Marcin Najman.

"Dwa miesiące temu ważyłem 118, a dziś już tylko 108 kg. Cel będzie osiągnięty dzięki mojej nowej trenerce od przygotowania fizycznego, dzięki której zgubiłem te 10 kg!" - wyznał zawodnik Fame MMA i dodał zdjęcie swojej trenerki fitness.

Dzięki niej schudł 10 kg. Marcin Najman pokazał piękną trenerkę [FOTO]

Internauci są pod ważeniem kobiety. Chociaż Najman na razie nie napisał nic więcej o trenerce, jego fani docenili nie tylko jej urodę, ale również fakt, że dzięki niej częstochowianin na poważnie przygotowuje się do walki z Kasjuszem Życińskim.

Wśród komentujących post 41-latka znaleźli się również sceptycy, którzy twierdzą, że Najmanowi nie uda się zejść do 100 kg w swojej wadze. Do starcia popularnego "El Testosterona" z "Don Kasjo" pozostało już bowiem zaledwie kilkanaście dni.

Czy Marcinowi Najmanowi uda się dotrzymać obietnicy, przekonamy się w sobotę 21 listopada w ósmej edycji gali Fame MMA. Śledź relację na żywo i wynik walki Najman - "Don Kasjo" na sport.radiozet.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl