Zamknij

Don Kasjo wezwał Borka na walkę w Fame MMA. Dziennikarz odpowiedział

23.11.2021 17:56
Mateusz Borek
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński nie ukrywa, że chętnie zmierzyłby się z Mateuszem Borkiem, zapraszając go do Fame MMA. Dziennikarz odniósł się do słów zawodnika, odpowiadając w swoim stylu.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński ma za sobą bardzo udany występ na ostatniej gali Fame MMA 12. Zawodnik wziął udział w dwóch walkach, najpierw pokonując Marcina Wrzostka, a następnie rozprawił się Michała "Boxdela" Barona, zapisując się w historii federacji.

29-latek zaimponował dyspozycją, ponieważ oba starcia zostały rozegrane na pełnym dystansie, czyli zawodnik MMA stoczył równe dziewięć rund. W jednej z rozmów Don Kasjo przyznał, że z chęcią w Fame MMA zobaczyłby Mateusza Borka. Życiński zasugerował, że najpierw dziennikarz sportowy powinien otrzymać przeciwnika na "przetarcie", a w kolejnym pojedynku sam stanąłby do walki.

Don Kasjo chce Borka w Fame MMA. Dziennikarz odpowiedział

Ostatnio Borek wziął udział w konferencji prasowej przed KSW 65. W rozmowie z "Super Expressem" został poproszony o komentarz w tej sprawie. Komentator w swoim stylu odpowiedział na zaczepki.

- Myślę, że Kasjusz musi znaleźć sobie nowego rywala. Mnie plecy bolą nawet, jak stoję tutaj dwie godziny. Po drugie, nie ma chyba takich pieniędzy, które mogłoby zapłacić FAME MMA - powiedział.

RadioZET.pl