Zamknij

Don Kasjo vs Wrzosek na żywo: Relacja live i wynik walki wieczoru Fame MMA 12

20.11.2021 19:00
Don Kasjo vs Wrzosek
fot. Instagram/Fame MMA 12

Don Kasjo vs Wrzosek na żywo: Przed nami 12. gala Fame MMA. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Kto będzie górą w tym starciu? Śledź relację live i wynik online walki Don Kasjo vs Wrzosek na żywo na sport.radiozet.pl. Początek wydarzenia ok. godz. 23:30 w nocy z soboty na niedzielę.

Fame MMA 12 zapowiada się jako niesamowicie ciekawe wydarzenie. W trakcie jednej gali wystąpią bowiem największe gwiazdy federacji z  Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i Adrianem "Polakiem" Polańskim na czele. Ponadto w klatce zadebiutuje wreszcie Jacek Murański.

W walce wieczoru gali Fame MMA 12 wystąpią wspomniany już "Don Kasjo", który zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Bardzo ciekawie zapowiada się też walka o mistrzowski pas - Adrian "Polak" Polański vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Jednym z bohaterów gali będzie też Jacek Murański, który w ostatniej chwili zastąpił swojego syna, Mateusza, i to on będzie rywalem Arkadiusza Tańculi.

Don Kasjo vs Wrzosek NA ŻYWO: RELACJA LIVE i WYNIK WALKI Fame MMA 12

Ponadto do oktagonu wejdzie Kacper Blonsky, który zmierzy się z Mateuszem "FIT Lovers" Januszem. Będziemy też świadkami dwóch walk kobiet: Karolina "Zusje" Smogulecka kontra Marta "Marti Renti" Rentel i Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk kontra Anna Andrzejewska.

Co ciekawe, podczas czwartkowego programu F2F  Boxdel przyjął wyzwanie Kasjusza i zgodził się wejść z nim do klatki po walce wieczoru. To oznacza, że kibiców czeka na Fame MMA 12 dodatkowy pojedynek Boxdel vs Don Kasjo.

Fame MMA 12 NA ŻYWO: RELACJA LIVE, STREAM ONLINE i WYNIKI WALK

Gala Fame MMA 12 rozpocznie się w sobotę, 20 listopada, o godzinie 20:00, w gdańskiej Ergo Arenie. Śledź relację live i wyniki walk online gali Fame MMA 12 na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl