Zamknij

Don Kasjo vs Wrzosek: Mocna zapowiedź walki wieczoru Fame MMA

18.11.2021 14:20
Don Kasjo vs Wrzosek: Mocna zapowiedź walki wieczoru Fame MMA 12 [WIDEO]
fot. screen/ trailer walki Don Kasjo - Polish Zombie/ Youtube

FAME MMA pokazało zapowiedź zbliżającej się walki Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Gala, na której dojdzie do pojedynku, odbędzie się już w tę sobotę.

FAME MMA 12, na której „Don Kasjo” zmierzy się z „Polish Zombie”, odbędzie się na Ergo Arenie w Gdańsku. Walka Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem to main-event całej imprezy.

Zapowiedź walki wieczoru:

Jak podali organizatorzy gali, bukmacherzy wskazują Wrzoska jako faworyta, ale na początku to właśnie "Polish Zombie" był underdogiem. „Patrząc na komentarze fanów, zdania są mocno podzielone, ale faworytem wśród kibiców jest mimo wszystko Kasjusz” – czytamy w komunikacie Fame.

FAME MMA 12. Pierwsze walki na Youtubie

Trzy pierwsze walki na gali FAME 12 będą dostępne na kanale otwartym w serwisie YouTube. Pozostałe będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy famemma.tv po wykupieniu licencji PPV. Dostęp do gali już od 24,99 zł.

Na gali Fame MMA 12 odbędzie się łącznie 10 pojedynków. Do oktagonu wejdzie m.in. strongman Krzysztof Radzikowski, Kacper Błoński, Mateusz z duetu Fit Lovers, Kamila Wybrańczyk - partnerka Artura Szpilki, a także Jacek Murański. 

RadioZET.pl/FAME MMA 12/PAB